2733
2739

بخاطر بداخلاقیاش عصبی یودناش رفیق بازیاش و دیر اومدنش ب خونه و ی چندتا نشوه هیانت ک هیچ مدرکی هم دستم ندارم خیانتشو ثابت کنم هرلحظه کنارش ترسو استرس دارن و عشق بینمون خیلیی کم سده مخوام ازش جدا شم ولی میگه کور خوندی اینقد اینور اونورت میکنم جونت دراد طلاقت نمیدم بنظرتون چگونه رآی دادگاهو برا خودم بگیرمو طلاقم بده زندگیم کنارش جهنمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کنم باید برای این خلقیاتش شاهد داشته باشی تا بتونی طلاق بدی 

با یه وکیل صحبت کنی فکر کنم بتونه کمکت کنه 

سعی کن مدرک جور کنی 

اون موقع اکر وکیل و قاضی خوب باشن حکم واست راحت میبره 

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما
2728

برای عصبی بودنش اگر خیلی زیاد باشه تست روان میگیرن 

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما
2740
مهر بذار اجرا بعد درخواست طلاق بده. نهایتش اون عدم تمکین شما رو میگیره که مهریه بهت نده و طلاق میده

خب دادگاه بگه چرا طلاق مخوای چی بگم

من اصلا اطلاعی درمورد طلاق ندارم نمیدونم برم چیکا کنم چی حرف بزنم در عوص شوهرم خیلی زرنگه بلده اینجور موقعیتا ادمو چون ب لب کنه 

2706