2737
2734

ولی نیست

نمیشه دیگ باشه

اون میخادولی میدونم دیگ هیچ وقت نمیشه باهم باشیم

۴سال بودیم باهم خانواده م قبول نکردن

اختلاف سنیمون زیاد بود بالای ۱۰سال

ولی خوب بود اگ باهمه بد بود با من بهتدین بود 

از گل کمتر نمیگفت

هوامو داشت

ولی دیگ نمیشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اختلاف سنی اخلاقش میگن بده ولی نیست فامیله

الان با تو خوبه عزیزم مطمئن باش بعدا با تو هم همینجور میشه که با بقیه  

بارها دیده م همیشه همین بوده خودمم تجربه شو دارم

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2740
اختلاف سنی اخلاقش میگن بده ولی نیست فامیله

خوب اونا صلاحتونو میخوان. شاید واقعا اخلاق بدی داره ولی چون شما عاشقش شدین نمیتونید تشخیص بدید.

بعدم بعد از چند سال که براش رابطتون عادی شد و اون التهاب و عشق اولیه فروکش کرد بعدا اون اخلاقشو نشون بده ولی دیگه دیره برای شما که بفهمید.

الان با تو خوبه عزیزم مطمئن باش بعدا با تو هم همینجور میشه که با بقیه   بارها دیده م همیشه همی ...

اخه بد نیست 

ما کل خانواده زود عصبانی میشیم اونم اینطوز

ولی بیخیال من فقد تاپیک زدم الکی الکی 

وگرنه رسیدنی درکار نیست

خوب اونا صلاحتونو میخوان. شاید واقعا اخلاق بدی داره ولی چون شما عاشقش شدین نمیتونید تشخیص بدید. بعد ...

ما میگم کل خانواده زود عصبانی میشیم اونم اینطوری ولی زود یادمون میره 

ولی بیخیال رسیدنی درکار نیست

امیدوارم بهترین براش رقم بخوره 😭😭

الانیم نیست ۲سالو نیم دیگ نیستیم پیش هم

عزیزم انشاءالله هرچی صلاحه واستون پیش بیاد 😊

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2706