2733
2734

قرار بود بستم دیروز ساعت 3 برسه 6 زنگ زدم به پشتیبانی گفت امروز نرسه فردا حتما میرسه

باز الان یادم افتاد هنوز بستم نیومده😑  زنگ بزنم دوباره؟

مطمعنم امروزم نمیاد دیگه عمرا سفارش بدم چیزی

خیلی دیر ارسال میکنن

ولی من ۹۰درصد خریدام از دیج ی کالاست

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

من چند ساله سفارش میدم عالی میارن  نمایندگی شهرتون داره اذیت میکنه 

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ی زمانی مشتری ثابتش بودم ولی اخیرا شروع کردن محصول فیک یا تاریخ گذشته می فرستن یا خیلی محصولات رو میبینی قیمتش از چیزی که کارخونه رو محصول ثبت کرده ببشتره پول پستم که باید خدا تومن بدی

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ♡♡♡ که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم