2733
2739

اصلا بهش فکرم نمیکردید و کلا قصد داشتین بچه دوم نیارین ‌ولی یه دفعه بفهمین باردارین؟نگه میدارین یعنی ؟ من پریودم خیلی دیر شده . نمیدونم چند وقت گذشته ولی خیلیه . میترسم باردار باشم یکمم شک افتاده تو دلم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از خوشحالی ذوق مرگ میشدم😭😭😭

کل ساختمان شیرینی میدادم نذر سلامتیش میکردم 😭

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 

اره نگه میدارم به خُداقسم حاضرم ۵تابچه هم داشته باشم سالِم وصالِح باشَن اِنءشااَلله! از بس حسرت سقط ام رو میخورم

جگرگوشه مو ۱۵هفتگی از دست دادم ولی معتقدم باوردارم خدایی که توی قرآن خودش گفته من قادرم مرده هارو زنده کنم پس قطعا میتونه پسرمنم بهم برگردونه🙂یه روزی چرخ این دنیا برای ماهم میچرخه کلیک میکنه روی ما ومیگه اینبارنوبت خوشبختی شماهاست!😊بارالها!غلام درخونه تم چرااینهمه منو عذاب میدی؟یه بارمنومیکشتی بهتربود!خدایا منوببخش! غلط کردم فقط منو ببخش وپسرم رو بهم برگردون!😭
2740

من سومی غیر منتظره بود تو شرایط بدی بودیم ولی دیگه نگش داشتم دلم نیومد گفتم هدیه خداست ادم هدیه رو پس نمیده 

کاربری دس دو نفره من و مامانم                                   تو نباشی همه زندگی سر و ته وارونه واااارهههه                     میشه برا سلامتی داداشم صلوات بفرستین؟ میشه دعا کنید زود خوبش بشه؟❤🙏🏻
منم بهش فکر میکنم حالم بد میشه خدا کنه نباشم وگرنه دلم نیاد کاری کنم 

منم  به شوهرم میگم تو رو خدا مواظب باش من ادمی نیستم که بچه سقط کنم

کاربری دس دو نفره من و مامانم                                   تو نباشی همه زندگی سر و ته وارونه واااارهههه                     میشه برا سلامتی داداشم صلوات بفرستین؟ میشه دعا کنید زود خوبش بشه؟❤🙏🏻