2737
2734
عنوان

70 میل تو حسابمه

334 بازدید | 15 پست

چطوری میانگینمو برسونم به سه میلیون تو سه روز؟؟ ۷۰میل گذاشتم ب نظرتون تا شنبه معدلم به ۳ میل میرسه؟؟

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میلیون ؟ عه منم ۵۰۰ هزار ریال تو حسابمه سوسو🗿🤣

غصه نخور منم ازون بی پولای روزگار

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️
2731
با ۳۰۰ هزار تومن موجودی حساب متاسفانه حرفی برای گفتن ندارم.

ی چیزی بگو

من فقط دست به خرجم خوبه😅🥺😂این چیزا نمیفهمم 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم 
2740
خودت بشین ریاضیش رو حساب کن

چطوری حساب کنم برا یه میل چقد میانگین حساب میشه؟

بکشید کنار سرمایه دار سایت اومد😎

اگ میدونی راهنماییم کن

2706