2733
2739
عنوان

قطع بارداری در هفته ۳۲

273 بازدید | 31 پست

سلام دوستان

من هفته ۳۲ بارداری بودم که بچم بخاطر جدا شدن جفت فوت کرد و منو سزارین کردن 

من میخام اقدام کنم دوباره به بارداری ولی بعد سزارین کسی میشناسید پنج ماه بعد باردار شده باشه؟ 

یا پنج‌ماه بعد سزارین باردار بشیم خیلی بد هست؟ 

من ۳۳ سالم هست و اولین تجربم بود 

خیلی ناراحتم 

دوست دارم زود بچه دار بشم و پنج‌ماه دیگه اقدام کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

صبر کن یه سال 

بزار رحمت به حالت اولیه برگرده 

ولی خب دکتر بهتر از ما میدونه با دکترت مشورت کن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[تورا جانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی،مگر جان بی تو می ماند در این تندیس انسانی؟]

[QUOTE=333481139]عزیزم میگن بعدش خیلی زود بچه دار میشی چون رحم اماده س[/QUOTE

سری اول هم زود باردار شدم 

من مشکلم اینه که پنج ماه بعد سزارین خیلی خطرناک نباشه باردار بشم ! 

دکتر خودم میگه بعد سه ماه میشه اقدام کرد

اینتزنت نوشته یک سال صبر باید کرد 😔

الهی بمیرم برات ان شالله خدا زودی برات جبران کنه

پسر منم ۳۲ هفته بدنیا اومد الان ۳ ساله اس هنوز داره زجر میکشه بچه ی تو الان پیش خدا جاش امنه و حالش خوبه  

ایراندختم،همواره دست در دست رنج و سختی و سردرگمی.... بدتراز رنج و سختی بود سردرگمی ‌....ک الحمدلله ب آرامش رسیدم، راه های زیادی رو رفتم راههای بعضا خطرناک با خیلیا همنشین شدم و عمرم رو باختم بد بودم بدحجابو بی دین بودم ، ب خودم میگفتم امروزی و روشن فکر!....اما انگار یکی نگرانم بود انگار یکی برام دعا میکرد توی خلوت خودش  ...... انگار معجزه شد از سرگردانی نجات پیدا کردم و برگشتم ب آغوش امن خالق دیگه دلم نمیخواد روشن فکر باشم تو تایپکهای من از زندگیم میخونی از گذشته و حال و آرزوهای آینده ام از مباحث مذهبی ک دوستشون دارم از آقای غریبم از امام زمانم پس اگر حوصله اش رو نداری نیا و نخون و توهین نکن چون جوابت رو نمیدم و سختت میشه در ضمن هیچ دوستندارم آقایی توی تایپکهام حضور داشته باشه یا در خواست دوستی بده پس ورود اقایان ممنوع
2740
[QUOTE=333481139]عزیزم میگن بعدش خیلی زود بچه دار میشی چون رحم اماده س[/QUOTE سری اول هم زود بار ...

خب دیگ عزیزم یا دکتر مشورت کردین دیگه

خدا جونم مراقب تو دلیم باش🌱 به خودت سپردمش😍🤍

عزیزم من پارسال بچه ام بدنیا اومد اما متاسفانه دو روز بعدش فوت شد دقیقا سر پنج ماه اقدام به بارداری کردم،همه هم گفتن نه نکن سزارینی بودی بخیه هات باز میشه این حرفا الکیه بنظر من که بارداری مجدد می‌تونه حالتونو خوب کنه 

میشه لطفاً برا شادی روح پدرم فاتحه و صلوات بخونید😔بابای مهربونم آخه تو کجایی😭
2706