2737
2739
عنوان

دکتر تحقیرم کرد گفت چاقی😰

| مشاهده متن کامل بحث + 874 بازدید | 69 پست

قد ۱۵۷ وزن باید نهایت ۵۹ یا ۶۰ باشه

من ۱۵۵ وزنم ۴۵ البته خب کم دارم دکتر گفت حداقل باید ۱۰ کیلو اضافه کنم

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
۱۷۰

وزن خواهرتون باید مطابق شاخص توده بدنی باشه

حساب کنه

همون قدر بشه

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
2740

خواسته یجور بهت بگه به خودت بیای

اصلا به زشتی یا زیبایی چاقی و لاغری کار ندارم

اتفاقا چاق ها پیشم بامزه و زیباترن 

ولی در جریانید که اکثر بیماری ها توی چاقی ایجاد میشن؟

به فکر سلامتیت باش عزیزدلم 

حیفه بخوای در آینده نزدیک از دستش بدی 

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما

دیگه دکتر نگه کی بگه که به فکر سلامتیتون باشین 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
بله یک دکترهم نرفته چندتارفته 

پس با ایک اوصاف من ۱۴ کیلو اضافه وزن دارم😐

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2706