2733
2734

حتی اگه الان یه سریا بخوان بگن به خاطر شرایط جامعس پس چرا حتی تو انسان های اولیه که جامعه شکل نگرفته بودم مردا به زنا تجاوز میکردن؟

چرا اکثر مردا با نگاه به زنا به چیزای جنسی فکر میکنن ولی ما زنا نه؟

چرا پس از اول تاریخ مردا واسه همچین چیزی آدمم میکشتن  حتی جنگم راه مینداختن ؟ چرا اینقدر میخوان؟

پس خودمون و قانع نکنیم با حرفای دوزاری امروزی مه اصلا علمی نیست(مثل شایعه اینکه هشتاد درصد لذت واسه زناس😂).

اونیکه از رابطه سود میبره مرده با دخترا مجردی مثل خودمم مواظب باشین هیچوقت گول حرف یه پسر و که میگ توهم نیاز داری رو نخورین کسی یدون رابطه ج نمرده اگه نیاز داشته باشی خودت خبر داری لازم نیست کسی به زور حالیت کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افرین حرف حق

به زندگیم که نگاه میکنم من هیچوقت آدم پر توقع نبودم!!یه زندگی میخواستم که توش اذیت نشم.ولی یه زندگی داشتم که جز اذیت شدن چیزه دیگه ای نبود.❤️‍🩹کاشک بودی مادر تو تنها کسی بودی که حال دلم خوب میکردی🖤💔
2728
کی کفته برای مرداست من یادمه یکی تاپیک زده بود برادرش توسط یه زن خیلی بزرگ‌تر دستمالی شده بود  

طبق آمار نود و نه ترصد نجاوزا از سمت مرداس یک درصد از سکت زناست که اونم مثل موضوعی که شما گفتین کودک آزاریه که اونم چون کودکن تجاوز حساب میشه وگرنه پسره کاملا راضیه😂

2738
طبق آمار نمد و نه ترصد نجاوزا از سمت مرداس یک درصد از سکت زناست که اونم مثل موضوعی که شما گفتین کودک ...

کی گفته مگه شما دیدید درصد تجاوز زنان به پسرا رو ؟؟؟؟ کی گفته پسر کیف میکنه بعدشم اونی که مریضه به مرد ها هم تجاوز میکنه خیلیی از پسرا توسط همین زنا و مردا تجاوز دیدن الان آسیب روحی شدید دارن 

چون زن در رابطه انرژی میده و مرد انرژی گیرنده اس

ولی زن انرژی از دست میده

مرد به راحتی بعد رابطه جنسی به کارای روزمره ادامه میده زن خیلی دیرتر به این قضیه میرسه اینو تو یه پیج این‌اِستا میگفت در رابطه مردها انرژی خوارن

بعدشم تجاوز از روزی نیاز نیست بلکه از روی مریضی و بیماریه هرکی که بیمار باشه چه زن چه مرد تجاوز براش ...

از رو غریضس وقتی خیلی شدید باشه واسه مردا و نتونن با موافقت طرف اینکارو بکنن دست به تجاوز میزنن مثل دزد دیگ پول نداره میره دزدی 

چون زن در رابطه انرژی میده و مرد انرژی گیرنده اس ولی زن انرژی از دست میده مرد به راحتی بعد رابطه ج ...

میشه همچین تعبیری هم کرد زن اگه با چند نفر باشه کلا بهم میریزه چون چیزی ازش نمیمونه

خب بیشتر از سوی مرداست

ببین الان بحث اینکه این خانوم میگه لذت برای مردا مردت نیاز بیشتری دارن اصن اینطور نیست بعدشم شما کسی که تجاوز میکنه اینجور قانع میکنید نیاز داشته تجاوز کرده یا مریض بوده تجاوز کرده ؟ اگه تجاوز برای اینکه طرف نیاز شدید داره الان حتی برادرا پدر خودشونم هم باید به همه حمله کنن تجاوز کنن

چون مردا بی عقل میشن 

خانم با عقلشون کنترل میکنن

بعدش مرد تموم میشه و میره پی کارش

کلی درد سر واسه خانم بیچکاره میمونه به خاطر همین عقب میکشن

نظر منه البته

اینجا تبادل نظره اگه مخالف نظرم هستی ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم حوصله ندارم
از رو غریضس وقتی خیلی شدید باشه واسه مردا و نتونن با موافقت طرف اینکارو بکنن دست به تجاوز میزنن مثل ...

ببخشید پس شرمنده این همه جنس مذکر هستن که نیاز شدید دارن ولی تجاوز نکردن یعنی اطرافیان شما هرکی نیاز داره فورا تجاوز میکنه اطرافیان من هیچ کدوم این مدلی نبودن برادر خودم ۲۸ سالشه ممجرده و کلی دیگه از آدمیان اطرافم 

2706