2733
2734
چی میگی خانوم ربطی به مریضی نداره چون شرایطشو ندارن با توافق اینکارو بکنن تجاوز میکنن اینو همه میدون ...

نخیر اطرافیان من اینطور نیستن و هیچ کدوم تجاوز نکردن با اینکه مجردن شما دارید همرو با یه چوب میرونید حرف خودتون هم قبول ندارید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نخیر اطرافیان من اینطور نیستن و هیچ کدوم تجاوز نکردن با اینکه مجردن شما دارید همرو با یه چوب می ...

ای بایا واقعا؟ حیف شد اطرافیانت نمیکنن که آخه هر کی شرایط نداره باید انجام بده😂😂😂

رک و راست بگم

من ربط تجاوز رو به غیرعلمی بودن لذت بردن زن از رابطه نمیفهمم

به شخصه متاهلم و رابطه برام لذت بخش بوده،همونجور که برای همسرمم هست

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
ای بایا واقعا؟ حیف شد اطرافیانت نمیکنن که آخه هر کی شرایط نداره باید انجام بده😂😂😂

نخیر هرکی که مریضه انجام میده شما هرجور شده می خوای ثابت کنی طرف چون خیلی نیاز داره تجاوز میکنه ولی آدمی که ناموس پرست باشه آدم باشه مریض نباشه وجدان داشته باشه تجاوز نمیکنه و مردا اطراف من هیچ کدوم بی ناموس نیستن حتی اگه تا صد سال دیگه هم مجرد باشن خواهشن همرو با یک چوب نرون

نخیر اطرافیان من اینطور نیستن و هیچ کدوم تجاوز نکردن با اینکه مجردن شما دارید همرو با یه چوب می ...

کسی که داره تجاوز میکنه اگه طرف راضی شه به کارش ادامه نمیده؟ میده اونم راحت تر پس چی؟ چه قبول کنه طرف چه نکنه مرده لذتش و میبره ربطی به مریضی نداره فقط ذاتش بده که خودشو کنترل نمیکنه این لذت زیاد و عطش زیاد تو همه مردا هست ولی یه سریا کنترل ندارن مثل انسان منجر به تجاوز میشه

خب اونا مریض هستن اسی عزیز داره میگه مردا چون نیاز زیاد دارن تجاوز میکنن شما اطرافیانتون نیاز د ...

اصلا تجاوز ربطی به نیاز جنسی نداره

مربوط میشه به تمایلات سادیستیک تو اون مرد یا زن که از آزار دادن دیگران خوشش میاد

چون نیاز جنسی خیلی هم بالا بزنه یارو اولین گزینش خ.ا ئه،یا نهایتا رابطه با تن فروشا

تجاوز بحثش جداس

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
خب باید منطقی فکر کنین عطش و خواسته پیش از حده که عقل و از کار میندازه یا کنترلش سخت میشه مثل کسی که ...

حرفاتون درست ولی این نتیجه‌ گیری درست نیست.

مردا هم تو ابراز احساسات و هم تو رابطه خیلی راحت انجام میدن و کنار میان و همچنین نگاه جامعه که یه مرد آزادی بیشتری تو این کار ها داره.

و اینکه اکثرا خانما رابطه رو تجربه نکردن که این هم تو این درصدا تاثیر گذاره.

برای رابطه هم بیشتر مردم فعل انجام دادن رو برای مرد بکار میبرن.

از نظرم ارتباطی با میزان لذت نداره.

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  دوستان  "بذار" نه "' بزار"'  که از واژهء گذاشتن میاد.            وَرَهرام ( بهرام ) ؛ فرشتهء پیروزی             ساحل جواب سرزنش موج را نداد🌀گاهی فقط سکوت سزای سبک سری ست                    
نخیر هرکی که مریضه انجام میده شما هرجور شده می خوای ثابت کنی طرف چون خیلی نیاز داره تجاوز میکنه ولی ...

رلط گوز به شقیه بود حرفت😂 احمق جون میگم لذت و عطش زیاد تو همه مردا هست خب؟ اونیکه انسانه خودش و کنترل میکنه اونیکه انسان نیست مثل حیوون رفتار میکنه

کسی که داره تجاوز میکنه اگه طرف راضی شه به کارش ادامه نمیده؟ میده اونم راحت تر پس چی؟ چه قبول کنه طر ...

خب من هم دارم همینو میگم طرف مریض و روانی و بی ناموس بین گلم خیلیاااا زن دارن تجاوز میکنن مثل اون تاپیک که دختر معلول بود و شوهر خواهرش بهش تجاوز می‌کرد شوهر خواهرش مگه نیازشو با زنش بر طرف نمیکرد پس چرا باز تجاوز کرد تجاوز فقط از سر مریض یدونه ن از نیاز جنسی زیاد 

اصلا تجاوز ربطی به نیاز جنسی نداره مربوط میشه به تمایلات سادیستیک تو اون مرد یا زن که از آزار دادن ...

یعنی اگه قربانی بگه موافقم طرف ادامه نمیده به تجاوزش؟ اتفاقا بیشترم لذت میبره اونا فقط میخوان کارشون و انجام بدن وگرنه فرقی نداره براشون طرف راضی باشه آزار ببینه یا هر چی

اصلا تجاوز ربطی به نیاز جنسی نداره مربوط میشه به تمایلات سادیستیک تو اون مرد یا زن که از آزار دادن ...

بله دقیقا خیلیا زن دارن بازم نیگاشون کنی هیزن مریض وگرنه آدم سالم نیازشو می تونه بیخشید تو حمام هم رفع کنه 

2706