2737
2734
عنوان

ختم صلوات هدیه ب حضرت ام البنین 💚⁦✨

| مشاهده متن کامل بحث + 963 بازدید | 323 پست
@sky9301    

سلام عزیزم. حاجت روا باشی گلم

۵۰۰ تا سهم من تا یه ساعت دیگه میفرستم

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۲                            ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
@درمسیرخدا     @ریوار     @1tar     @afsooonnn    

سلام بانوجان🌱

یدور تسبیح 🙏🏻

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
سلام عزیزم ۱۴ مرتبه

قبول باشه عزیزم 😘

ان شاءالله حاجت روا بشی بحق حضرت ام البنین 💚🌱

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍
سلام عزیزدلم خیلی ممنونم که به یادم بودید مهربونم ۱۰۰ صلوات سهم من عزیزم❤️🌹

قربونت ⁦❤️⁩

قبول باشه گل😘

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍
۱۱۴ تا التماس دعا

قبول باشه عزیزم 😘

2738
سلام عزیزم. حاجت روا باشی گلم ۵۰۰ تا سهم من تا یه ساعت دیگه میفرستم

ممنونم عزیزدلم 😘

قبول باشه⁦❤️⁩

۲۰۰ تا صلوات.انشالله ک ازهمه قبول باشه

قبول باشه عزیزم 😘

2706