2733
2734
عنوان

دارم منفجر می شم از عصبانیت

126 بازدید | 11 پست

حوصله حرف زدن ندارم باهاش، چون قهر می کنه. لبام از روی هم برداشته بشه یک کلمه حرف بزنم انچنان اخم و تخمی می کنه  که هیچی از زندگیم نمی مونه. 

هیچ پولی به من نمی ده همسرم، تمام مخارج لباس و اسباب بازی و کلاس و خوراکی و همه چی پسرم، خریدهای خونه ، خریدهای خودم، با منه. (درامدش خوبه)، دیگه چیزی که امروز ترکوندم، اینه که خواهرش زنگ زده بهش که 3 تومن پول بده برای بلیط برگشتشون از کیش.

خودمون درد پول نداشتن چند ساله مسافرت نرفتیم یعنی شوهرم به من می گه تو پول بده تا بریم. خودش دلش نمیاد پول بده و طلاهایی که خریده را بفروشه. من هم اونقدری پول ندارم و می دونم که اگه بدم، هزینه شهریه و کلاس های پسرم می مونه و توی زندگیم ببخشید گه پاشیده میشه. بعد خواهرش زنگ زده می گه پول بده برگردیم . همسرم به من می گه پول بریز به حساب شوهر خواهرم. گفتم من نمی دم. شروع کرد بد و بیراه گفتن و اخرش هم قهر کرد. دیدم داره ر.. یده می شه به اعصابم تا یک هفته دادم پول رو.. حالا نمی دونم برمیگردونه یا نه. اعصابم داغونه داغونه... 

دیگه فقط این جا می تونم یه کلمه حرف بزنم.

کاربر قدیمی سال 97 ام دوباره مجبور شدم اکانت بسازم می دونید چرا دیگه؟؟؟

واقعا نمیدونم چرا همیشه توقع پول دارن نمیدونم واقعا مردا تا کی میخوان بفکر باشن .....بیخیال آبجی حرص نخور پیر میشی 

میگه که....بگذار بگویند بدم....خوش باشند....پشت سر حرف زدن دل خوشیه ترسوهاست....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پول رو از کجا میاری شاغلی؟؟؟ 

عزیزم همه اینایی که گفتی تقصیر خودتو 

بجهنم که یه هفته قهر میکنه براچی تو پول رو ریختی 

شوهرت خوب بلده چیکار کنه 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
واقعا نمیدونم چرا همیشه توقع پول دارن نمیدونم واقعا مردا تا کی میخوان بفکر باشن .....بیخیال آبجی حرص ...

اصلا یادش رفته مرده

عین زن ها که از شوهرشون اویزونن این از من پول می خواد

2740
پول رو از کجا میاری شاغلی؟؟؟  عزیزم همه اینایی که گفتی تقصیر خودتو  بجهنم که یه هفته قهر ...

شاغلم ولی از خونه کار می کنم. 

شب تا صبح بیدار می مونم دوره تدریس ریاضی ضبط می کنم. 

تعطیلی و غیر تعطیلی ندارم، کلمه به کلمه تایپ می کنم ترجمه می کنم کد می نویسم. تولید محتوا می کنم، هرکاری بگی می کنم تا پول در بیارم. 

بعد زندگی هم می چرخونم، خونه داری بچه داری، بچه رو ببر کلاس بیار، ببر بیرون تفریح همه چی با خودمه. 

اگه بیرون کار می کردم می گفتم دست کم کارهای خونه تقسیم می شه. در خالی که کارهای خونه هم تماما با خودمه.

شاغلم ولی از خونه کار می کنم.  شب تا صبح بیدار می مونم دوره تدریس ریاضی ضبط می کنم.  تعط ...

خب دیگه شوهرتم خیالش ازت جمع 

میخواد چیکار پولاشو خرج کنه شما خرج میکنی دیگه 

توروخدا به خودت بیا

خواهرشوهر من کارتشو شوهرش برداشته بود تا پای طلاق رفتن آخرش کارتشو پس گرفت 

بخدا از مظلومیتت ناراحت شدم 

دعوا تو زندگیت ننداز ولی کم کم خرج کردناتو کم کن ازش بگیر 

بگو این ماه پول ندارم شهریه بچه رو تو بده اینجوری کم کم این عادتو ترکش بده 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
خب دیگه شوهرتم خیالش ازت جمع  میخواد چیکار پولاشو خرج کنه شما خرج میکنی دیگه  توروخدا به ...

اخه بگم پول ندارم می گه پولت را چیکار کردی. 

باور کن حس می کنم اصلا شوهر ندارم. بعد جالبه پشت سر خانواده شوهر خواهرهاش و شوهرخواهرهاش حرف می زنه که هوای زنشون رو ندارن!

اخه بگم پول ندارم می گه پولت را چیکار کردی.  باور کن حس می کنم اصلا شوهر ندارم. بعد جالبه پشت ...

خب پس تا یه مدت کارتو ول کن  

وقتی کار کردنت هیچ فایده ای برا خودت نداره میخوای چیکار 

وقتی شما خرج میکنی شوهرت جمع میکنه چه فایده داره 

کارتو ول کن یه مدت تا بدونه باید خرج خونه رو بده