2737
2734
عنوان

چرا مادرم با من خوب نیست !

92 بازدید | 6 پست

با اینکه من همیشه خدا بهش میرسم دوماه رو تخت بود تموم کاراشو کردم زانو و کمر خودم از بین رفت از اول خردسالی براش یه جوری بودم از نگاهش میفهمم یه حس نفرتی ته محبتش هست حتی تو تصادف صورت خواهرمو گرفت چیزیش نشه و وقتی ازش دورم باهام خوبه وقتی نزدیکم نهایت دو روز خوبه سر هیچی دقیقا هیچی یه جنگی درست میکنه که منو بزنه مثلا نمکدون رو میزو برداشتم تمیز کنم از دستم افتاد یه جنگی درست کرد که قلبم شکست فحشایی که میده خجالت میکشم ولی با خواهرم اصلا اینطور نیست خواهرم و برادرام اصلا آدم حسابشون نمیکنن و بچه های پر دردسرین من حتی از نوجوونی کار میکردم خرج خودمم در میاوردم مثلا چند وقت پیش داداشم یه گندی زده بود و دعوا میکرد یه دعوای عادی اینا گفتم حرص نخور بشین اروم صحبت کن گرفت منو زد میخواست من سیو خورده ایی سالمه. دلم بدجور شکسته ازش با هیچ آدمیزادی اینجوری نیست همه میگن مادرت فرشته اس یعنی اشکال از منه ؟ هرچی فکر میکنم دلیل این تنفرش چیه میپرسم نمیگه بدتر عصبی میشه میخواد بگیره منو بزنه

به هر کسی بدون درخواستش کمک کنی از چشمش میوفتی...

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کپی برابر اصل مادر من  ولی خوب اهمیت نده، ساکت شو لازم باشه باهاش حرف نزن هر کاری میگه بکن ولی ...

دلمم نمیاد یه خار ریز به پاشون بره میگم حتما من خیلی بدم و از دید خودمه که حس میکنم بهم ظلم میشه باهاش تا ابد حرف نزنم حرف نمیزنه ولی با بقیه خیلی راحت رفتار میکنه آشتی میکنه قهر نداره که آشتی کنه

چون خودتو دست کم می گیری طاقچه بالا بذار  دیر بهشون سر بزن  زیاد رسیدگی نکن.خودتو درگیر ...

کردم نشده🥲 منم نگاهشون نکنم بقیه نمیرسن مشغله دارن گرفتار زندگیشونن