2733
2734

دختر عموم میگ مدرک گرایی خیلی زیادشده همه یا میام نور یا ازاد شب امتحانی و نمونه سوال بخون پاس شو مث پیام نور و.....اخرم بمونن پشت ازمون استخدامی ببینن ی سال بخوا ی سال نخوا ظرفیت چطور باشه تازه اونم محدود فقط حسابداری و کامپیوتر ومدیریته ک هم وار ازادشو داره هم ازمون استخدامی ک اونم واااقعا اشباع شده و کار های ازادشم اغلب با پارتی وحقوق کمه بشین برا کنکور تجربی توک درست خوبه بخون ومجردی وب نیت سه رشته تاپ ک هم جااه اجتماعی داره و بیکار نیستی وهم درامدش بالاس از اون موقعیم ک قبول میشی میتونی شاگرد بگیری تدریس کنی ومشاوربشی فقط تشریحی وتستی رو باید باهم کار کنی 

امکان نداره ازون سه رشته دربیاین

مشخصه نه علاقه دارید نه هوششو

واقعا هوش بالایی میخاد چون با توجه به سهمیه هایی هم ک گذاشتن رقابت خیلی شدید و بین نخبگان هس

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو در چ جایگاهی هستی ک چیزی رو مسخص کنی حالا 

اونایی که واقعا درسخون هستن و هوششون شدید بالاست الان پای درس و کتاب هستن نه اینکه تو این سایت باشن عزیزم

دیگه همه میدونن رشته تاپ دراومدن فقط کار نخبه ها و درس خون ها هست

راجبه هوش چطوری نظر میدید؟!

عزیزم حقیقت تلخه

من چندین و چند ساله با کسانی که پزشکی و دارو دندون هستن روابط داشتم چ از نزدیک چ از دور

کسانی که هدفشون این سه رشته هست با حرف خاله و عمه نرفتن سمت درس چندین سال براش تلاش کردن 

اونایی که واقعا درسخون هستن و هوششون شدید بالاست الان پای درس و کتاب هستن نه اینکه تو این سایت باشن ...

خب شما در محدوده ای ک ازتون نظر خواستن میتونید اظهار نظر کنید ن وقتی چیزی نمیدونید عقده پراکنی کنید 

2738
اینا ی مشت عقده ای مجازین ک نتوانستن هاشونو ب بقیه القا میگنن

من مجازی نیستم عزیزم منم یه نفری مث توام که حقایق رو‌میگم حالا میخای ناراحت شی یا نشی این چیزی از حقیقت ماجرا کم نمیکنه

قدیم خیلی سال پیش شاید با تلاش میشد ب زور جایگاهی تو این رشته ها کسب کرد الان با این حجم از سهمیه ها نخبه ها هم هنر کنن دربیان

خب شما در محدوده ای ک ازتون نظر خواستن میتونید اظهار نظر کنید ن وقتی چیزی نمیدونید عقده پراکنی کنید& ...

من در دقیقا در محدوده حرفای شما اظهار نظر کردم خارج اون چیزی نگفتم

عزیزم حقیقت تلخه من چندین و چند ساله با کسانی که پزشکی و دارو دندون هستن روابط داشتم چ از نزدیک چ ا ...

احمق بودن ک  تلخ تره ک ندونسته از زندگی وعلاقه کسی وحتی هدف هی چرت کامنت کنی

عزیزم حقیقت تلخه من چندین و چند ساله با کسانی که پزشکی و دارو دندون هستن روابط داشتم چ از نزدیک چ ا ...

ببینید درسته حرفتون ولی الان شما میگید هوشش رو نداری

الان شما خودت منظورت  تلاش و اراده اس  هوش یه بحثه جداس 

من تاپیک ایشون رو متوجه نشدم ولی خوب نمیشه اینطوری گفت بهشون اصلا

اسم نسلمو بزار تولدای بد جا 
احمق بودن ک  تلخ تره ک ندونسته از زندگی وعلاقه کسی وحتی هدف هی چرت کامنت کنی

خب سال دیگه در بیا بعدش بیا بخند بهم😂 یکی هم میخاد کمکتون کنه بی احترامی میکنی

برو با تخیلاتت خوش باش

2706