2733
2739
عنوان

منم یه زمانی کراش بودم

592 بازدید | 36 پست

یادمه زمان دانشگاه یکی از دخترای کلاس خیلی منو میخواست و تابلو همش به من نگاه میکرد ولی نمیدونم چرا ناخودآگاه خودمو می‌گرفتم و هیچوقت سمتش نرفتم و حالا آهش منو گرفته و هیچوقت نتونستم با کسی دوست بشم

خدایا منو ببخش 

حقته 😂نمیدونم ببخشید ولی دلم خنک شد منم 

خیلی آدم جدی بودم کلا از پسرا بدم می آومد یکبار تو عمرم 

دیونه وار عاشق کسی شدم ولی اون حسم نادیده میگره واین نابود کننده هست

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا واقعا پسرا خودشونو میگرن چرا خیلی حس بدیه میدونی یه دختر چقدر خودشون غرورش خورد میکنه احساسش خراب میکنه تا شما اوکی شین بعد شما طاقچه بالا میزارین

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
2728
چرا واقعا پسرا خودشونو میگرن چرا خیلی حس بدیه میدونی یه دختر چقدر خودشون غرورش خورد میکنه احساسش خرا ...

نمیدونم واقعا چی بگم

یه شکارچی هیچوقت دوست نداره شکار بشه🤣

نمیدونم واقعا چی بگم یه شکارچی هیچوقت دوست نداره شکار بشه🤣

اوووو

2738
2706