2733
2734
عنوان

یک سمت کیکم خامه

105 بازدید | 13 پست

خانما کیک خیس پختم یک سمتش از وسط خامه چکارش کنم؟

من تا حالا هربار کیک پختم خراب شده🥺

این کیک واسه تولده🥺

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مجددبزاربپزه

اززیرش فرروشن باشه

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2731
خب اگه هر بار پختی خراب شده چرا واسه تولد کیک درست کردی

فوقش اگه خراب شد پرتش میدم کسی نمیدونه کیک درست کردم گفتم اگه درست شد خوب دراومد ببرم

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
مجددبزاربپزه اززیرش فرروشن باشه

پیتتزا هم میپزم از یک سمت زودتر میپزه🥺

پیتتزا هم میپزم از یک سمت زودتر میپزه🥺

توستریافرت یاماکروفرت مشکل داره

بعد۳۰دقیقه بچرخونش کیکت رو

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2738

واقعا که من راهنمایی خاستم فقط چه خوب بعضیا راهنمایی میکنن

توستریافرت یاکاکروفرت مشکل داره بعد۳۰دقیقه بچرخونش کیکت رو

اره منم فکر میکنم اما خب میگم شاید من بلد نیستم با فر که اینجوری تنظیم میشه

عزیزم مشکل از فر یا گازته حرارتش ی طرفس

خب من بد تنظیم کردم؟یا خودش این مشکلو داره؟

فوقش اگه خراب شد پرتش میدم کسی نمیدونه کیک درست کردم گفتم اگه درست شد خوب دراومد ببرم

تو توستر درست کردی؟ شاید قالبت بزرگتر از المنت‌های فره و فقط اون قسمتایی که رو المنت بوده پخته شده 

باید کیک رو وقتی روش بسته شد بچرخونی که یکدست درست بشه 

دلم واقعی شدن سناریوهای ذهنمو میخواد.
خب من بد تنظیم کردم؟یا خودش این مشکلو داره؟

یا خودش مشکل داره یا ظرفی ک میذاری کج میشه ی طرف پخته میشه 

یا هم ک حرارت ققط ب ی سمته هر دفعه میپزی همون سمت پخته میشه یا ن فرق میکنه هربار