2737
2734
عنوان

واگذاری گربه

81 بازدید | 15 پست

سلام یه گربه دارم نمیتونم نگه داری کنم ازش کجا واگذارشده کنم . بیرون نمیتونه زندگی کنه ۳ روز بیرون موند داشت میمرد چیکار کنم؟ داداشش هم گذاشتم بیرون رفته دیگه نیست گم شده دارم دیوونه میشم عذاب وجدان دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اینجا نمیتونم عکس بدم شما میتونی نگه داری گربه رو

خودم یه گربه دارم پدرمو در آورده دیگه این یکی بیاد فاتحه...😂😂😂😂🗿

🚫کاربر آب_آلبالو(یاسمن) نیستم🚫   اسما هسدم😁 نی نی یار جون تروخدا تعلیقم نکن🥺🥺🥺🥺
از کجا خریدی نژادش چیه 

نخریدم  از بچگی بزرگش کردم خیابونی بودن

ولشون کردم چند روز پیش تو یه محل دیگه امروز رفتم سر زدم یکیشون تو ماشین قائم شده بود رفتم آوردمش یکیشون نیست اما خیلی به هم وابسته بودن

دیوار

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
2740
نخریدم  از بچگی بزرگش کردم خیابونی بودن ولشون کردم چند روز پیش تو یه محل دیگه امروز رفتم سر زد ...

ببین تنها راهش اینکه هر روز ببریش پارک نزدیک خونتون اگه امنه بزار آروم آروم یاد بگیره بزرگ شدن تو طبیعتو هر روز ببرش بیارش کم کم خودش میره میاد اگه هم می خوای واگذار کنی لطفا خواهش میکنم پیگیر باش طرف کیه چون خیلی موارد واگذاری هست طرف واگذار کرده بعد طرف مقابل حیوان ازار بوده سوزونده بوده بچه رو گوششو بریده بوده  

چرا خریدی وقتی تحقیق کامل نداشتی اون بچه چه گناهی داره که الان آواره باشه 

نخریدم همسایه مون انداخته بودش تو پشت بوم خونه ما ۲ یا ۳ روزشون بود هنوز چشماشون باز نشده بود ما درمونشون کردیم نگه داشتیم بزرگ شدن ۱۰ ناهی میشه 

الان یه ماهی بود جفت میخاستم یکیشون می پرید روی اون یکی با اینکه هردو نر بودن  خانوادم گفتن دارن اذیت میشن یه محل اونورتر گذاشتمش هر روز میرم سر میزنم تو این ۳ روز یکیشون که کلا روز اول هم نبود نترس تر بود و بازیگوش ار اون یکی از اون روز زیر یه خاور قایم سده

ببین تنها راهش اینکه هر روز ببریش پارک نزدیک خونتون اگه امنه بزار آروم آروم یاد بگیره بزرگ شدن تو طب ...

اشباهت کردم نباید ولشون میکردم دارم دیوونه میشم 

حالا دیگه یکی شون نیست چیکار کنم کجا بگردم دنبالش؟

باید واگذار میکردم

نر هر دو نر بودن

نترس کوچه امن بود ؟ سگ اینا که نداشت ،؟ تو برو باز سر بزن گربه تا ۷ روزم بر میگرده اگه برنگشت جای بهتر پیدا کرده مطمعن باش گربه ها موجودات باهوشین از پس خودشون بر میان من ۳۰ تا گربه داشتم 

نترس کوچه امن بود ؟ سگ اینا که نداشت ،؟ تو برو باز سر بزن گربه تا ۷ روزم بر میگرده اگه برنگشت جای به ...

کوچه امن بود کوچه خودمون یه نر داره که نمیذاره هیچ نری بیاد تو محل واسه همین تو محل خودمون نزاشتم شون اونجا که بردم نر نداشت تورو خدا دعا کن اونم پیدا یشه داداشش داره دق میکنه از بس میو میو کرده 

2706