2733
2734

با دوست پسرم تلفنی حرف زدم 

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

تو خلوتم ظرفا رو میشورم گرد گیری میکنم و ......

بچه دارا خلوتشون کارای عقب افتادشونه 😏😏😏

نخندین بهم هاااااا،این چهارمین باره که عضو شدم،،،،خنگم خودتونید خب من چمیدونم ۶-۷ سال پیش رمزم چی بوده ، تازه پارسالی رو هم یادم نمیاد 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وای من خیلی سم بودم بچگیام 10 12 سالگیم

مامان بابام میرفتن بیرون همه چراغا رو خاموش میکردم شمع روشن میکردم به بدبختیام فکر میکردم گریه میکردم 😂😂

این بیت مولانا رو خیلی دوست دارم که میگه:                 دانی که چرا سّرِ جهان با تو نگویم؟                              طوطی صفتی، طاقت اسرار نداری.!                             یعنی قشنگ یه عده رو شسته گذاشته کنار :) 
2731
وای من خیلی سم بودم بچگیام 10 12 سالگیم مامان بابام میرفتن بیرون همه چراغا رو خاموش میکردم شمع روشن ...

فعلا رکورد دست شماست😄

⚘چند تا کتاب که زندگیتونو عوض میکنه:زنان مردان را از دست می دهند،چرا؟/از حال بد به حال خوب/کتابخانه ی نیمه شب⚘
وای من خیلی سم بودم بچگیام 10 12 سالگیم مامان بابام میرفتن بیرون همه چراغا رو خاموش میکردم شمع روشن ...

تو ۱۲ سالگی چ بدبختی داشتی اخه😂

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  

من همیشه وقتی تنها میشم میرم اشپزخونه هرچی داریمو باهم قاطی میکنم معجون جادویی میسازم که سگم نمیخوره بعد میندازم اشغالی چون مامانم بببنه پارم میکنه😂😂😂

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
زمان مجردیم همیشه منتظر این بودم که همه برن جایی با کسی که دوسش دارم تصویری حرف بزنم 🥲💔

آره منم از اینکارا میکردم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
2706