2737
2739
بفرمایید 

خیلی ممنونم

خانمم کمتراز یکسال با من زندگی کردن و الان چند ماهه که رفتن، هم استانی نیستیم، اصرار به طلاق دارن، و گفتن که راحت ترین راه اینه که بهش حق طلاق بدم چون نمیاد شهرمون

چون چند برابر مهریش طلا و پس اندازمون که تو حسابش ریخته بودم که از سودش استفاده کنه رو برده 

چطور حق طلاق بدم که باز سو استفاده نکنه ، حتی نتونه بابت مهریه اقدامی کنه

تنهایی بهتر است از بودن های اجباری

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
در دفاتر اسناد رسمی در مقابل بخشیدن کامل مهریه و سایر حق و حقوقش حق طلاق رو بهش بدین . 

سلام وکیل هستید سوال دارم

🌹آتلیه خانگی دارم .عکس بچهاتونو  با هزینه ناچیز آتلیه ای کنید هر عکس 25..  برای سفارش خصوصی درخواست بدید
سلام بفرمایید 

دو سه سال قبل به شوهرم کارت بانکیمو دادم خرید کنه .رفته بود واسطه معامله ای شده بود جنس و داده به آقایی پولشو زد به کارت من چون گفته بود شماره بانک ملی بفرس از منو فرستاد ...حالا بماند.طرف جنس و استفاده وخراب کرده گفته نمیخوام حالا بهر دلیلی شوهرمم چون واسطه بود اول قبول نکرد بعد گفت باشه ده تومن پس داد  20 تومن موند .جنس هم که پس فرستاده بود داد به صاحبش ولی صاحب اصلی دگ جوابشونو نداد گفت جنس من نو بود بمن ربطی نداره.راست و دروغش برا دوطرفین نمیدونم ..من اصلا خبر هم نداشتم .خودم زنی هستم که مث زنهای بدسرپرستم شوهرم بیکاره 15ساله و اعتیادم داره بخدا که برا خرجی فقط یارانه کمک منو دوتا بچهامه.که اونم رفتم جداکردم دوسال قبل چون خرجی نداریم .هرجا رفتم دنبال کار متاسفانه نشد

🌹آتلیه خانگی دارم .عکس بچهاتونو  با هزینه ناچیز آتلیه ای کنید هر عکس 25..  برای سفارش خصوصی درخواست بدید
2738

پارسال شوهرم از رو حماقت گردن گرفت  ما آخرای وقت جلسه رسیدیم که حتی طرف خودش نبود...شوهرم ب قاضی گفت اره از کارت خانمم استفاده کردم و بدهیشو میدم بعدا ولی الان بیکارم ...نذاشت من حرف بزنم تموم شد حکم قطعی هم بریدن .پای منم گیره برا پول.تو ابلاغیه نفر اول اسم شوهرم نوشته شده.نفر دوم من ....میترسم همین یارانم که از شوهرم جدا کردم قطع بشه خیلی استرس دارم .

سوال من اینه که من شخص ثالث حساب میشم تو این دعوی میتونم برم شکایت کنم؟ با اینکه حکم قطعی و به مرحله اجرا رسیده؟ من هیچی سر درنمیارم میشه کمکم کنید

جواب این خانم بود . 

سلام ببخشید مجدد مزاحم  میشم

همسرم دارایی منو جمع کرد و رفت،بعنوان پس انداز زندگی همو رو طلا گرفت و بخشی رو براش سپرده باز کرده بودم ،چون آدم خیلی معتقدی بود منم اعتماد زیادی بهش داشتم. بعد رفتن جهیزیشو خواست منم فرستادم فکر میکردم حالا که داره تموم میشه اندازه مهریش ورمیداره و بقیه رو پس میده ازش وکالت تام داشتم ، وکالت رو باطل کردن و الان گفتن بهم حق طلاق بدین که ندادم

نمیخوام حق طلاق بدم بعدش ایشون برای مهریه اقدام کنن و بعد گرفتن مهریه با حق طلاق ازم جداشن

سوالم اینه، آیا میشه تو حق طلاق قید کرد در صورت اقدام به دریافت مهریه در هر زمانی این حق طلاق باطل میشه؟

چطور میتونم حق طلاق بدم که ایشون نتونن ضرر مالی بیشتری بهم بزنن

کمتر از یکسال با من زندگی کردن واقعا نامردی بزرگی در حقم کرده حتی پس انداز بچه هامم برده

و اینکه من جهیزیه رو فرستادم نمیتونم درخواست الزام به تمکین بدم؟

تنهایی بهتر است از بودن های اجباری