2737
2739
عنوان

مانتو عبا یا چادر؟

82 بازدید | 10 پست

مانتو عبا میتونه جایگزین چادر باشه؟ 

کدومش قشنگتره بهتره برای یک دختر ۲۲ ساله   

لطفا افراد زیر ۲۲ سال در تاپیک های من کامنت نزارن و شرکت نکنن چون من به راهنمایی و مشاوره افراد باتجربه تر از خودم نیازم دارم 🙏 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من چادرو بیشتر دوست دارم

منم ولی همه محجبه های فامیلمون چادر گذاشتن کنار عبا میپوشن

لطفا افراد زیر ۲۲ سال در تاپیک های من کامنت نزارن و شرکت نکنن چون من به راهنمایی و مشاوره افراد باتجربه تر از خودم نیازم دارم 🙏 

سلیقه ست دیگه ...من از عبا بدم میاد 

البته از چادر هم بدم میاد ..خیلی دست و پا گیره...ولی به اجبار باید بپوشم

ای ملائک که به سنجیدن ما مشغولید، بنویسید که اندوه بشر بسیار است ...ناگهان چه زود،دیر میشود.
سلیقه ست دیگه ...من از عبا بدم میاد  البته از چادر هم بدم میاد ..خیلی دست و پا گیره...ولی به ا ...

اجبار کی؟ 

2740
اجبار کی؟ 

شوهر .خانواده شوهر ...

جالبه خودشون هفت قلم آرایش می کنن یا موهاشون بیرونه ولی چون چادر می پوشن عیبی ندارد 

ولی من که یک تار مو بیرون نمی‌زارم و آرایش ندارم ...حتما باید چادر سرم کنم

ای ملائک که به سنجیدن ما مشغولید، بنویسید که اندوه بشر بسیار است ...ناگهان چه زود،دیر میشود.
حجاب کامل و برتر چادر گلم  ولی عبا هم خوبه  میشه عکس عبایی ک مد نظرته بزاری عزیزم؟

فعلا چیزی مدنظرم نیس...

خودم چادر بیشتر دوست دارم مخصوصا عربی

شوهر .خانواده شوهر ... جالبه خودشون هفت قلم آرایش می کنن یا موهاشون بیرونه ولی چون چادر می پوشن عیب ...

اها مثل بلاگرای حجاب استایلن