2737
2734

عشق شون خالص نیست عشق واقعی عشقی هست که ازت خسته نشه

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چون خیالش راحته دیگه مال خودشی 

اینم حرفیه

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))
2728
عشق شون خالص نیست عشق واقعی عشقی هست که ازت خسته نشه

احسنت

#کاربر آقا    #این چجور خدایی که نه میفهمه منو نه میشه باهاش خوش و بش کنم؟!     #الله ساقی چرا گوشیش خاموشه؟!الله برسون علف...
2738
اولش سعی میکنن مختو بزنن وقتی موفق شدن میرن سراغ بعدی 

ولی آخه امتحانش کردم برگشت بهم گفت من هم سن باباتو دارم ۴۰ سالمه و بعدش گفت آقا رل دارم وقت اضافی واسه کسی دیگه ای ندارم

من امتحانش کردم برگشت گفت رل دارم وقت اضافی برای کسی ندارم بعدش گفت هم سن بابات دارم لطفا مزاحم نشو ...

خب شاید چون سنش بالاس حوصله این کارا رو نداره دیگه دلیلش واضحه 

خودت چن سالته

2706