2733
2739

هم دزدیه

هم خیانت در امانت

نکن دست کج میشی بعدا

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وااای دختر پرسیدن داره مگه؟؟

اگه یکی از حساب تو برا خودش پول برداره راضی هستی؟؟؟

حرومه باید بهش بگی

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
2742
مگه همین الان نیس😄

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
2738
خب اگه نوه یا بچم ام باشه ناراحت نمیشم 🥲

اگه مادر بزرگت راضی نباشه چی؟؟

حرومه گناهه

خودت بهش بگو ک پول لازم داری اگه براش مقدوره برات ماهیانه پول بده

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
بنده خدل ببین ب کیم اعتماد کرده😂 بعد میگن چرا تو کشور اختلاس میشه خب هرکسی برحسب شرایط و توانش دزد ...

🤣🤣خودش یه کارت داده گفته نیاز داشتی بردارین ولی من از اون کارت برنمیدار از یه کارت دیگه بر میدارم

2706