2737
2739
عنوان

سریال اقای قاضی اوناییکه دیدن!

149 بازدید | 12 پست

اطلاعی دارین باز کی پخش میشه؟ خیلی فیلمشو دوس دارم بشدتتتتت میخام باز نگاش کنم حتی اگر تکراری هم بزارن کسی نمیدونه کی پخش میشه؟ 

میشه واسم ی صلوات بفرستی تا به ارزوم برسم مرسی مهربون🙂❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خیلی دوسش داشتم 

میتونی تو آپارات کلیپ هاشو دانلود کنی 

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭
2731
منم خیلی دوسش داشتم  میتونی تو آپارات کلیپ هاشو دانلود کنی

نه میخام از تلوزیون پخش شه ببینممم اخه گفته بودن فصل دوم تو راهه اوایل زمستون باز میزاره اما خبری نشدد

2740
 نه میخام از تلوزیون پخش شه ببینممم اخه گفته بودن فصل دوم تو راهه اوایل زمستون باز میزاره اما خ ...

اگر فصل جدید ساخته شده که خیلی عالیه 

نمیدونم من دیگه خبر ندارم عزیزم 

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭
اگر فصل جدید ساخته شده که خیلی عالیه  نمیدونم من دیگه خبر ندارم عزیزم

اوهوم🥺باشه گلم ممنون بابت وقتی که گذاشتی❤

اوهوم🥺باشه گلم ممنون بابت وقتی که گذاشتی❤

خواهش میکنم عزیزم