2737
2734

به خدا برا جذب شوهر آینده میخوام چرا انقد ذهن بعضیا محدوده گزارش میزنن

در احادیث و روایات اسلامی سفارش شده هر شخصی که ذکر « الحمد لله کما هو اهله » را بگوید ، نویسندگان آسمان و فرشتگان پروردگار مهریان جهان از نوشتن پاداش این شخص درمانده خواهند شد. هم چنین امام صادق علیه السلام فرموده اند هرکس الحمد لله کما هو اهله را ذکر کند فرشتگان نمی توانند ثواب آن را محاسبه کنند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

چشتو ریز کن  حرف e رو کش دار بگو جوری که دندون عقلت هم دیده بشه  بعد کم کم از اون طرف دور شو،و تو افق محو شو 

فردا مادرشو میفرسته خونتون خواستگازی 

صد در صد تضمینی

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

اینجا در حد جارو نپتون کشیدن با دامن کوتاه لباس یقه باز رنده کردن هویج بلدن 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                              سپاس یزدان دختری ایرانی ام/یگانه پرستم  اهورایی ام      بی نام تو وطن نیز نام و نشان نداردکوروش بزرگ♥️      چو غرش شیران گذشت و رفت عوعوی سگان شما نیز بگذرد
چشتو ریز کن  حرف e رو کش دار بگو جوری که دندون عقلت هم دیده بشه  بعد کم کم از اون طرف دور ...

اخه تو خونم نیست میترسم مصنوعی بشه

در احادیث و روایات اسلامی سفارش شده هر شخصی که ذکر « الحمد لله کما هو اهله » را بگوید ، نویسندگان آسمان و فرشتگان پروردگار مهریان جهان از نوشتن پاداش این شخص درمانده خواهند شد. هم چنین امام صادق علیه السلام فرموده اند هرکس الحمد لله کما هو اهله را ذکر کند فرشتگان نمی توانند ثواب آن را محاسبه کنند
همه اینارو انجام بدید با حرف A🤣

نه اصلا 

اونجوری زبون کوچیکه ته حلق دیده میشه چندشش میشه باهاتون ازدواج نمیکنه  از من گفتن بود لگد به بختتون نزنید🥲

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
همین حالا دوست پسرم داشت میرفت داشت سوار می شد گفتم میشه یدونه دیگه بوسم بکنی؟ اشاره کردم به گونم&n ...

خب دیگه چکارا میکنی؟

2706