2733
2739

مامانی عزیز من اشتباهی یه ماه قبل بارداری و چهار ماه دوران بارداری بدون اینکه بدنم نیاز داشته باشه فولیک اسید ۵ مصرف کردم و بعد متوجه شدم مصرف زیادش خیلی خطرناکه و خیلی استرس دارم و نگرانم😭. کسی بوده فولیک اسید ۵ می من بدون دلیل توی بارداری خورده و خدا رو شکر بچه هاتون سالمن؟

والا انگار همه باردارا میخورن.

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

[QUOTE=333477537]من سقط داشتم دکتر تا ۱۷ هفته بهم فولیک ۵ داد الان دیگ گذشته نگران نباش ک خود استرس بدتره گلم&nbs ...[/QUO من الان بیشتر و یک هفته م ، چهار ماه اول بارداری فولیک ۵ خوردم دیدم اطرافیان و توی نت چیزای بدی گفتن راجع به مصرف دوز زیادیش

2740

نه کم خون هم نیستم. هیچ مشکلی ندارم. نمی‌دونم چرا چندین ماه فولیک اسید ۵ خوردم😔 خیلی استرس دارم و نمی‌دونم بقیه بارداری چطور باید آروم باشم و نگران نشم و دلم آروم بگیره. سیرددم به خدا و صاحب زمان