2737
2734

نمیدونم درکم میکنید یانه😞😞امروز خیلی غمگینم 

خیلیییی چیزا هست که برای من خیلی مهم برای همسرم نه مسخره هست 

مثلا برای تولدم هدیه خاصی نمیده هر سال پول میده فوقش یا اگه از قبل بهش بگمممممم گل میخوام میگیره 

امسالم که دمش گرم گل هم نخرید…. 

تو رو خدا یه موقع فکر نکنید من عقده اینا رو دارم 

درامد من حدودا ماهی ۶۰ تا ۱۲۰ میلیون متغییر هست خودم تولیدی سنگ دارم ۲۵ سالم 

همسرم  ماهی ۱۱ میگیره با اضافه کاری و چیزای دیگه شاید بعضی وقتا بهش  ۱۵ بدن 

هر چیزییییی که بخوام برای خودم میخرم 😞

حتی اون سری رفتم گل فروشی با بغض برای خودم گل خریدم 

الانم توی چشام اشک بخدا … لعنت به قلب ما زنا لعنتتتتتتتتت 

۶۰ تا ۱۲۰ درآمد داری ؟ 🥲

منو به عنوان شوهر دومت    قبول میکنی ؟ 😥

ماهی یه بار بهت کادو 🎁 میدم

هفته ای یه بارم گل 🌹میخرم برات

اصلا خودم گل🙋🏻‍♀️🌸

تنم گل🧍🏻‍♀️🌸

لبم گل👄🌸

پیرهنم گل🩱🌸

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من واسه خودم دساه گل گرفتم شوهرم فکر کرد دوست پسر دارم گفتم دوست داشتم خودم بگیرم خیلی هم واسش ذوق کردم 

سنگ چی تولید میکنی؟

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

من اگه درامد تورو داشتم شوهرم داشتم 🙂🤣خودم براش گل میگرعتم من اصلا هیچی ندارم چه برسه به درامددد

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 
2738
۶۰ تا۱۲۰ درامد داری ؟ 🥲 منو به عنوان زن دومت قبول میکنی ؟ 😥

دل باید خوش باشه… من همسرم خیلی خوبههههه 

حتی شاید از نظر یه زن دیگه عالی باشه 

اما برای من کافی نیست… 

حس کمبود میده

عزیزم چون درآمد شما بیشتر از ایشون هست فکر میکنه یه دسته گل چند صد هزار تومانی به چشمت نمیاد

خودش و هدیه هاش رو در حد شما نمیدونه

گل گرفتن برای شما رو مثل زیره به کرمان بردن می‌دونه 

هنوز اَن در خم یک کوچه ام....
من واسه خودم دساه گل گرفتم شوهرم فکر کرد دوست پسر دارم گفتم دوست داشتم خودم بگیرم خیلی هم واسش ذوق ک ...

کاش دل ما که انقدر شکننده اس نمی افتاد دست اینا …..

2706