2733
2739

واقعا حاضرم بیست سی سال از عمرمو بدم و قیافم مثل قیافه یه آدم باشه نه اینجوری ک هستم تورو خدا نگا کنید دندوناش مرتب و خوب .اندامش عالی ‌.پوستش صاف و قیافش تو دل برو من هیچکدوم از اینارو ندارم حتی نمی‌خوام نامزد پنج ساله ام هم بیاد خاستگاری نمیدونم چیکار میکنم 

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسمش بوسه س؟

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2731

چهرش دلنشینه

ولی شبیه اون چهره ها خیلی زیاد شده 

یعنی اگه هزینه کنی میتونی شبیهش بشی

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

من خیلی از این بدم میاد😑😂 ننه بزرگ منم این همه فیلـتر و ادیت و عمل کنه داف میشه

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
2740
من خیلی از این بدم میاد😑😂 ننه بزرگ منم این همه فیلـتر و ادیت و عمل کنه داف میشه

حالا من این معیار هارو می‌خوام برا خودم ک ندارم 

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .
پسره که ازش سرتره دختره هم خیلی ناز و عشوه داره و عملیه بنظرم

اره خب خوشگله عشوه میاد من عشوه بیام باید فرار کرد 😂

لبش تزریق 

گونه و چونه هم تزریق 

سینه ها به شدت افتاده 

البته همشون تو این برنامه اینطوری تزریقی هستن به نظر من همشون شبیه زن های مشکل دارن دخترای ترک خودشون خیلی خوشگل هستن این زشت ها رو از کجا پیدا کردن؟ 

نامزد پنج ساله. مگه پنج سال پیش خواستگاری نیومده احیاناااا

نه خودمون آشنا شدیم عقد نکردیم