2737
2739
عنوان

پیتزا هام همش خراب میشه

524 بازدید | 41 پست

پیتزا درست کردن چه دردسریه

من الکی گفتم امشب برای شام درست کنم بعد افطار

هرچی خمیر درست کردم اصلا نمیشد حالت بدی و اینا شل شل بود

تازه از روی دستور درست کردم عینا

نمیدونم خمیرمایه ام شاید خرابه که اینجوری شد

اعصابم خورد شد کلی آرد هدر رفت خیلی خسته شدآخرش دیدم نشد سیب زمینی رو برش دادم گذاشتم توی اب جوش نیمپز شد چیدم روی سینی بعد مواد پیتزامو ریختم روی سیب زمینی ها گذاشتم فر

چقدر آشپزی سخته ما خانوما انجام میدیم بعدش غذا در عرض یه رب خورده میشه گاهی سه ساعت تو آشپزخونه مشغولیم

به خودمون خسته نباشید میگم🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خمیرمایه جدید بخر ، خمیرمایه مکان سرد و در بسته باشه 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2740
من انگار استعداد خمیر چیزی درست کردن ندارم هر سری یه ایرادی پیدا میکنه خمیرم تا حالا نتونستم خوب خ ...

سخت نیست که 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

من همیشه نون اماده میگیرم چهار تا ۳۵تومن.

اصلا ارزش دردسرخمیردرست کردنو نداره

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
من انگار استعداد خمیر چیزی درست کردن ندارم هر سری یه ایرادی پیدا میکنه خمیرم تا حالا نتونستم خوب خ ...

منم نتونستم واسه پیتزادرست کنم 

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
نون اماده بگیر .راحت بی دردسر .خیلیم خوب میشه

خمیری ک‌ خودت بپزی بازم خیلی بهتر میشه هرچند یکم  وقت گیره 

2706