2737
2739

یه جفت فرش ۱۲متری رنگ و رفته

حرف دل در دل بماند بهتراست!روزی خواهدامد دل من نیز روشن خواهد شد به هدیه ی زیبای خداوند که مدت هاست جای خالی اش در دلم لنگ میزند!💔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از خنگی خودشه 

به شوهرت بگو و بزار دیوار بفروششون

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
منظور بد دیگه

بعنی چه منظوری؟

حرف دل در دل بماند بهتراست!روزی خواهدامد دل من نیز روشن خواهد شد به هدیه ی زیبای خداوند که مدت هاست جای خالی اش در دلم لنگ میزند!💔😔
میذارمش تو حیاط هرسری اومد ببینه حالش گرفته شه 

قبل اینکه دعوا کنیم دخترشون پرش کرد که برام اونطورفرس بخرن سزهمین مسئله ودخالت های خواهرشوهرم دعوا کردیم اونمپشت دخترش بود منم گفتم پاتونو توخونه من نذارین بعد شوهرم قبول کرده هدیع شونو

2740
اگه بدون هیچ دلیل خاصی اینکارو کرده باشه خوب کارش بد بوده ،

هیچ دلیلی نداشت من توعقدباردارشدم زورمادرم نبود طلاهم نمیذاشت پسرش برام بخره زنیکه ی خراب

توام فرشا رو بفروش بفهمه ارزشت فقط فرش نویه

خونه ای که اجاره کردیم یه خورده بزرگه بفروشیم روزمینمیمونیم 

هرچی برداشتع دو تا قالی بی ارزش تازه دست دوم اونم روز عروسی که باید همه چی نو باشه داده بنظر من هدی ...

شوهردیوونه ی من قبول کرده

خونه ای که اجاره کردیم یه خورده بزرگه بفروشیم روزمینمیمونیم 

خب عزیزدلم تو دیوار برو ی فرش خوش گلترو قیمتکم پیدا کن اینا رو رد کن اونا رو بنداز. ازاول جوابشونوبدی دیگه حواسشون جمع میکنن

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
خب عزیزدلم تو دیوار برو ی فرش خوش گلترو قیمتکم پیدا کن اینا رو رد کن اونا رو بنداز. ازاول جوابشونوبد ...

گفتم حتی گفتم که فرش ندی هیچی ندی بهتره یافرش نوبده یا هم هیچی

2706