2733
2739

خونواده دوست شوهرم امشب افطاری دارن 

فقط فامیلاشون دعوتن 

بعد دوست شوهرم گفته شما هم بیاین 

اونجا هم مردا یه طبقن خانوما یه طبقه 

پارسال هم که رفتم هیچکس رو نمی‌شناختم و به زور دو ساعت موندم و برگشتم 

الان میگم من نمیام خودت برو بهم گفت به درک که میای یا نمیای اصلا برام مهم نیستی برو بمیر 😐 

الان حق داره ازم ناراحت بشه ؟ 

آخه این دوستش مجرد هم هست حداقل اگه زن داشت میرفتم پیش اون 

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خدایی حق با شماست همسرتون غیر منطقیه  

پسرمم شیطونه نمیره پیش شوهرم منه بدبخت خونه مردم بین اون همه غریبه دنبالش برم این سمت اون سمت

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨
خب واسه خودت دوست پیدا کن سخت که نیست . درونگرایی ؟

اره 

نمیتونم خیلی زود با کسایی که هیچ شناختی ندارم ازشون دوست بشم و صحبت کنم 

2738
با خواهر یا مادرش اشنا شو برو 

فقط یه خواهر داره که از من سنش خیلی بیشتره 

مادرشم خب مهمون داره نمیتونه بیاد بشینه کنارم ک 

بعد هی بقیه میپرسن شما فامیلین ؟ 😐

فقط یه خواهر داره که از من سنش خیلی بیشتره  مادرشم خب مهمون داره نمیتونه بیاد بشینه کنارم ک&nb ...

با همونا دوست شو  که میپرسن من بودم میرفتم تازه کمکم میکردم البته با بچه نمیشه

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺