2737
2734
عنوان

به این دختر حسودیم میشه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 879 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیه این؟

یه خانم ترکی

در احادیث و روایات اسلامی سفارش شده هر شخصی که ذکر « الحمد لله کما هو اهله » را بگوید ، نویسندگان آسمان و فرشتگان پروردگار مهریان جهان از نوشتن پاداش این شخص درمانده خواهند شد. هم چنین امام صادق علیه السلام فرموده اند هرکس الحمد لله کما هو اهله را ذکر کند فرشتگان نمی توانند ثواب آن را محاسبه کنند
2728
2740
خخخخخخ حامله شدم چاق شدم من توی بارداری هام خیلی چاق میشم😌

این یه کارو فعلا نمیتونم انجام بدم😂
ولی کار خوبی میکنی رژیمتو ادامه بده یه موقع عمل اسلیو اینا انجام ندی

عزیزم اصلا زشت وجود نداره سلیقه ها فرق میکنه...بعدش ایشون زشت نیست یجور وانمود نکنین که خودتو  ...

عزیزم من در برابر اون واقعا یوسف پیامبرم  خوشم نمیاد عکس بزارم وگرنه شما هم به این نتیجه میرسیدی 

ازنظرمن زشته شاید به چشم شما قشنگ اومده....

۱۴۰۲/۱۲/۲۷شروع رژیم وزن فعلی۸۲وزن هدف۵۶بزن بریم😉

زیباس

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞

شوهر منم خیلی دوسم داره 

و جلو همه یه کارایی میکنه که بقیه میترکن از حسادت 

وای خدا منو این همه خوشبختی محاله 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

هرچی بیشتر میگذره ✨😍♥️بیشتر بهم ثابت میشه💋تو قشنگ ترین اتفاق زندگیم بودی همسرم🔐🥺🧿
این یه کارو فعلا نمیتونم انجام بدم😂 ولی کار خوبی میکنی رژیمتو ادامه بده یه موقع عمل اسلیو اینا انجا ...

میدونی اونایی که دورو برمن میگن خوبه هیکلت خودم دلم میخواد مثل زمان مجردیم بشم 

نه بابا میترسم

۱۴۰۲/۱۲/۲۷شروع رژیم وزن فعلی۸۲وزن هدف۵۶بزن بریم😉
2706