2733
2739
عنوان

به این دختر حسودیم میشه+عکس

878 بازدید | 49 پست

شوهرش خیلی میخوادش و نازشو می‌کشه و خیلی هم خوشکله بهش حسودیم میشه تازه خیلی هم عشوه بلده

در احادیث و روایات اسلامی سفارش شده هر شخصی که ذکر « الحمد لله کما هو اهله » را بگوید ، نویسندگان آسمان و فرشتگان پروردگار مهریان جهان از نوشتن پاداش این شخص درمانده خواهند شد. هم چنین امام صادق علیه السلام فرموده اند هرکس الحمد لله کما هو اهله را ذکر کند فرشتگان نمی توانند ثواب آن را محاسبه کنند

این کیه

هر کاری کردم چهار دیواریِ دلم بشه خونَت اما نشد 🖤      لینکِ تاپیکِ شیرینی پزیِ من✨                                    مثل یه پرنده که همه پراشو چیدن..پشت تو راه اومدم تو رو نفس کشیدم..من میترسیدم ولی بخاطرت پریدم..چون دلم میخاست برات بمیرم و نگام کنی..جاش فقط حسابمو از عاشقات جدا کنی..زخمی که میخورم از آدما رو دوا کنی1401/04/2یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه.کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...🚶 آغوشتو به غیرِ من به روی هیشکی وا نکن منو از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن..من برایِ با تو بودن پُرِ عشق و خواهشم..واسه بودن کنارت تو بگو به هرکجا پَر میکشم...💜 اون روزُ میبینم بگردی دنبالم بپرسی از همه هنوز دوستت دارم💔؟‌ به این فکر کنم چی موند ازت برام؟به این فکر کنی بدونِ تو کجام؟ نگاه کنی برات چی مونده از شکست؟پُلایی که یه شب پشتِ سرت شکست  ندونی از خودت کجا فرار کنی؟ندونی با دِلِت باید چیکار کنی  به این فکر کنی چجوری برگردی بپرسی از خودت کجا گمم کردی  شاید یه روزِ سرد شاید یه نیمه شب دلت بخواد بشه برگردی به عقب🌙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
با سیاسته

چجوری انقد سیاست داره 

خیلی هم خوشمزه😔

در احادیث و روایات اسلامی سفارش شده هر شخصی که ذکر « الحمد لله کما هو اهله » را بگوید ، نویسندگان آسمان و فرشتگان پروردگار مهریان جهان از نوشتن پاداش این شخص درمانده خواهند شد. هم چنین امام صادق علیه السلام فرموده اند هرکس الحمد لله کما هو اهله را ذکر کند فرشتگان نمی توانند ثواب آن را محاسبه کنند
2706