2733
2739

خیلی حرصم  میده قیافه میگیره حرف نمیزنه اصلا باهام فقط نا وارد میشم میگه  سلام  حرف بعدشم اینه بچت  چ لاغره  دیگه لال میشه تا آخر مهمونی 

اصلا هم کمک نمیکنه ظرف بیست نفر رو من و اون یکی جاریم باید بشوریم همیشه سری پیش سر سفره بشقابش ک غذاشو  خورد برگشت گفت اینم پاک کن از گوشام داشت دود در میومد دستمال دادم دستش گفتم خودت پاک کن

حالا ده روز  دیگه تولد پسرمه دوست ندارم بیاد بهونه کنم ک  چون نیومده عید دیدنی دعوت نیست؟

اون یکی جاریمم  نیومد ولی حداقل زنگ زد گفت چون شاغلم سختمه یهو تولد میام ولی این...

بزرگتدین اشتباه یک زن دردو دل با جاریه

برن بمیرن جاری هایی ک دنبال خرابی زندگی جاریشونن

زندگی نامه ای من تا ابد..... من در تاریخ 01/07/1402 بدترین اتفاق زندگیم رخ داد خیلی برای اتفاق وحشتناکی ک برام افتاد ب دستو دامن ۱۴معصوم ۵تن خدا و... افتادم ولی قطع امیدم کردن من ب حدی تلاش کردم ک این مشکلم حل بشه ک با موی سرم سفید و استخوان تنم آب شد ولی حل نشد هیچ بدترم شد           من در تاریخ07/01/1403 تصمیم گرفتم دکیه برای این قضیه و مشکلم تلاشی نکنم تصمیم گرقتم خودشکی نکنم ولی تا اخر عمرم با خنده خداحافظی کنم تصمیم گرفتم برای همیشه این دردمو بزارم یه گوشه از قلبمو باهاش سر کنم تا زمانی که موعده مرگم برسه لطفا ن کسی دعا کنه مشکلم حل بشه نه دلداریم بده.... من مثل یک مریض سرطان خون قطع امیدم.... سلام روزای پر از درد تاریخ این امضا هفتم فرودین هزارو چهارصدو سه  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از کی تاحالا مهمون باید تو کارای خونه کمک کنه که شما ازش توقع داری؟

رفتار اون بده ولی رفتار شما هم عالی نیست 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
2728
2740

منم امشب اقوامامون که همسایمونم میشن تماس گرفتن میخوان برن خونه باغمون گفتن خودتونم باید باشین ولی ازشون متنفرم خیلی دنبال حرف و حدیثن و خلاصه مثل جاریت هستن،ریختم توهم ودلم نمیخواد برم،به شوهرم‌گفتم خودت تنهابرو من وبچم نمیایم

خیلیم شلوغ میکنن حوصلشونوندارم

اللّهُمَ صَلِّ عَلی‌مُحَمَّد وَ آلِ مُحمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 
تولد پسرته چرا باید فامیل رو دعوت کنی، اونم جاری؟ مگه درستش این نیست که دوستاش توی تولدش باشن؟🤔

دیگه دوست آنچنانی نداره چون کوچیکه باباش میخواد باغ بگیره عمه و عموهاش رو دعوت  کنه

منم امشب اقوامامون که همسایمونم میشن تماس گرفتن میخوان برن خونه باغمون گفتن خودتونم باید باشین ولی ا ...

اخه میدونی پسر دختره ۴۰ سالس  وقتی رفتیم خواستگاری مادرش گفت این  نباشه کی زیر گاومون  رو تمیز کنه حالا واسه من آدم شده پا نمیشه حداقل سفره بندازه  من ۲۵ساله  ک گرفتار دوتا بچه ام باید پاشم کار اینم بکنم

2706