2737
2739
عنوان

بنطرتون هنر بهتره یا درس خوندن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به هر کدوم که علاقه داری و درآمدش بیشتره  من خودم درس خوندن رو انتخاب میکنم چون هنری ندارم😂

اهومم اخه حداقل نشینم خونه وقت تلف کردنه🥲

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
2731

من به عنوان کسیکه با یه رتبه خوب کنکور دانشگاه قبول شدم و الان  علی رغم تلاشم  یه شغل خیلی خیلی معمولی دارم قبل عید نشستم و در آمد اسفند. ماه خودمو‌با با این مدرک و سطح علمم با درآمد دختر عمم که دیپلم ناقص با هفت تا تجدیده مقایسه کردم 

درآمد اسفند من :چهار میلیون 

درآمد. اسفند دختر عمه م :،بیست میلیون 

😐😐😐😐😐

بنطرم برو هنر سالن بزن 

دوسال بعد که قشنگ مستقل شدی برو علمی کاربردی مدرک دانشگاهی و بدون دردسر و جنگ و دعوا بگیر 

اینجوری هم مستقلی هم به دلت نیست درس نخوندی 

وگرنه مایی که هنر و قربانی علم کردیم چیزی جز استرس کنکور و آزمون های استخدامی نصیب مون نشد 

ما  با خودمون بد کردیم ....شما نکن 

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
درس خوندن. علاوه بر اینکه مدرک تحصیلیتو میگیری میتونی کار ثابت هم پیدا کنی. ولی برام عجیبه چطور نمی ...

چون دخترای فامیل خوندن نشستن خونه الانم میرن آموزش خیاطی و...حتی انقد گفتن ییخود کردیم خوندیم واس این خانوادم میگن چرا انقد هزینه کنیم واس مدرک حداقل ی چی یاد بگیر آینده بدردت بخوره بعد میگن جو محیط دانشگاه خرابه

2740
درس به درد نمیخوره پولت وقتت هدر میدی اونا درس نگاه کن ببین چ شدن ماهی چقد درآمد دارن

اره خانوادمم همینو میگن اما خب ب هر حال حداقل کاش ی لیسانس داشتم ولی چون زیاد اصرار کردم مخالفن ترجیح دادم برم هنر

من به عنوان کسیکه با یه رتبه خوب کنکور دانشگاه قبول شدم و الان  علی رغم تلاشم  یه شغل خیلی ...

وای ۴ میلیون الان پولی نیس خدایی.شغلتت چیه 

چ رشته ای بودی 

خانوادممم همینو میگن راستش 

زیاد اصرار کردم جواب نداد گفتم حداقل درامد از این طریق داشته باشم

وای ۴ میلیون الان پولی نیس خدایی.شغلتت چیه  چ رشته ای بودی  خانوادممم همینو میگن راستش&n ...

شاید مسخره به نظر بیاد ولی معلمم

توی آموزشگاه کار میکنم😐

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
2706