2737
2734
عنوان

فردا موعدمه بی بی چک بزنم

88 بازدید | 19 پست

بچها  فردا موعدمه بی بی چک  برم الان بخرم  بزنم.؟

سینم  ورم کرده دردمیکنه.....

صب  کف دستام   تب کرده بود

)(قبل پریودیم  لک میشدم  الان لک نشدم()(

یا صبر کنم....

چون خونه  تنهام جایی نمیریم   بیصبرانه   منتظرم...

یا فردا پس فردا بزنم

عزیزم معمولا دو هفته بعد از عقب انداختن پریود مشخص میشه

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
دوهفته.......... ازمایش خون جوابه.؟

بی بی چکو مطمئنم که اکثرا باید دوهفته رد کنن

عشقم تو هنوز موعدتم رد نکردی😂❤❤ولی بتا زودتر مشخص میکنه 

بزار دو سه روز بگذره بعد برو بتا

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
یکیش صب بود یکیشم عصر محض کنجکاوی همینطور زدم دیدم مثبت شد ولی خب یکم کمرنگ بود

ممنونم ببخشید  زیاد میپرسم

از رابطه  چند روز  گذشته بود

من ۴روز پیش.... ۹روز  بعد از اخرین  رابطم  زدم

منفی بود

اما الان۱۳_۱۴روز میشه....از اخرین رابط

بتا برم شنبه

برو عشقم ایشالا که مثبته😍😍

2706