2737
2739
عنوان

چقدهمسایه پایینی مون بی فرهنگه

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 36 پست

چقدسخته خونه اپارتمانی،مخصوصاکه خیلیاهم بی فرهنگن...والله البته خونه مامانمم که اپارتمان‌نیست ویلاییه ولی همسایه دیواربه دیوارشون هرازگاهی باندمیزاره توحیاط اونقدصداشوبلندمیکنه گوشت کرمیشه چندوقت پیش تاصبح اهنگ روشن بود..یه همسایه دیگشم پارکینگ خونشو کرده حسینیه،هرمناسبتی میشه مداحی،مولودی و‌.. تااخربلندمیکنه تا سرخیابون صداش میره

اللّهُمَ صَلِّ عَلی‌مُحَمَّد وَ آلِ مُحمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای ماساختمون روبرویی روانیمون کرده میان بالکن آهنگ میزارن وتوبالکن قلیون و...

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
خیلی سخته خوب می فهمم چی میگی... منم بیدار شم تا چند ساعت بیخواب میشم صبح ها هم وقت خواب ندارم..&nbs ...

من سردردم ازصبح

هم صبح اهنگومیذاره زیادمیکنه هم ظهر هم عصر هم شب 

روانی شدیم 

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلخره منم تیکربارداری گذاشتم😬🥹واسه نینی یه صلوات میفرستی سالم ‌صحیح به دنیا بیاد؟🥲❤️ممنون عزیزم
2731

وای ما همسایه روبرویی منتظره پرده رو بکشیم 

چشمش تو خونه مایه 

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلخره منم تیکربارداری گذاشتم😬🥹واسه نینی یه صلوات میفرستی سالم ‌صحیح به دنیا بیاد؟🥲❤️ممنون عزیزم
فقط نیم ساعت که میرم رو تردمیل میزارم البته بیس داره صدا اهنگ واضح نیست 

من شخصا به همون بیسم حساسم و ی همسایه روبرویی بی درک داریم برخی شبها تا صبح مشغول بزن و برقصن وقتی صداش میاد گاها از خدا میخوام ارامششون بهم بخوره نتونن مایه عذاب بقیه بشن

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
2740
من سردردم ازصبح هم صبح اهنگومیذاره زیادمیکنه هم ظهر هم عصر هم شب  روانی شدیم

بخدا منم همینم... انقدر دیشب گریه کردم... گفتم خدایا از بنده ات به خودت شکایت میکنم... کمک کن از اینجا برم یه جای عالی و بزرگ... 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 

ما هم با ی همچین جونورای ببخشید نفهمی طرفیم

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
وای ما همسایه روبرویی منتظره پرده رو بکشیم  چشمش تو خونه مایه

ماخونمون خیلی بده طبقه آخریم بعدیجوریه دوتاکوچه اونطرفم معلومه 

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

خب چرا تذکر نمیدید! 

من خودم خونه باشم تا نصف شب یا خود صبح موزیکم به راهه ولی طوری نیست که باعث آزار اذیت همسایه ها بشم  

کاربر آقا...عقده هاتون رو سر کاربر های مرد اینجا خالی نکنید با تشکر 
2706