2733
2739
عنوان

عید دیدنی نیاین خدایی...

628 بازدید | 33 پست

وقتی میدونی طرف  حاملس  و دست تنهاس 

بخدا از صبح دارم میشورم و میسابم  

هنوزم کلی کار دارم   بعد طرف میگه ساعت ۷ میایم ک ۱۰ بریم      خوب  وقت شام   اخه چی بگم من بشما   اینجوری عید دیدنی  نیاینننننن حالا من گفتم لگر موندن شام از بیرون میگیرم  توان ی سالاد درست کردنم ندارم بخدا    

ولی همین جمع و جور کردنه  انقدی بهم فشار اورد ک حس میکنن دارم عادت میشم  😭😭😭😭 تازه میوه شستن مونده  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چقدر بی درک و فهمن😐

قاشق چنگالای دم دستیمو دراوردم  توان رفتن بالای چهارپایه ندارن سرم گیج مبره  نمیتونم برم   اون طلایی هارو دربیارم   یعنی  میخای بگی دم دستی ها زشته؟  ازین هفت رنگارو دراوردم 

وقتی گفتن ۷میان وتا ۱۰ هستن یعنی برای شام میان چون تایم شام دیگه

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
2740
همین خواهرمم داره با اونا میاد  اخه 😭

چقدر مردم بی درک شدن آخه💔لازم نیس پذیرایی آنچنانی ازشون بکنی اونا حداقل باید شعورشون میرسید که یه دو سه ساعت زودتر میومدن کمکت کنن

اللهم عجل لوليك الفرج✨🌻✨

کاش یه بهونه میوردی نمیومدن.. بعضیا اصلا درک ندارن منم با دهان روزه از صبح دارم میشورم و میپزم شب مهمون داره میاد خب وقتی من اعلام کردم تو فامیل که چون ماه رمضونه جایی نمیرم خب منظورم اینه شماها هم نیایین دیگه😣

وای به خدا منم همینم با زبون روزه دو سری مهمون شام داشتم یه بار ۲۴ نفر یه بار هم ده نفر الانم اینقدر ...

الان بیانم میخان ابراد بگیرن ما اومدیم این خونه فوری من باروار شدم   خیلی جمع و جور کردم ولی چون مرد نبود دست تنها بودم  سخت بود  ی سری  چیزا سرجلش نبود    بخدا از ۱ ک زنگ زده تا خود الان داشتیم میشستم و جابجل میگردم 

وقتی گفتن ۷میان وتا ۱۰ هستن یعنی برای شام میان چون تایم شام دیگه

گفتم بیاین از شام بیاین گفت ن حالا ببینیم خدا چی میخاد     منم تو دلم گفتم اشغال واسه شام میاد   سر همیندمنم هیچی نمیپزم اگر موندن   از بیرون میگیرم هرچی خاستن  بزار ببینن بو غذا نمیاد  بهشون برخوره  والله تولن ندارم بحداااا

چقدر مردم بی درک شدن آخه💔لازم نیس پذیرایی آنچنانی ازشون بکنی اونا حداقل باید شعورشون میرسید که یه د ...

این چنگالا و چاقوهای دم دستیمه  اینارو دراوردم براشون توان ندارم برم  از  کمددیواری اون کیف   اون یکیارو دربیارم  بنظرت خیلی زشته   ابروم میده؟ 

گفتم بیاین از شام بیاین گفت ن حالا ببینیم خدا چی میخاد     منم تو دلم گفتم اشغال واسه شام ...

چندوقتته عزیزم؟

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
این چنگالا و چاقوهای دم دستیمه  اینارو دراوردم براشون توان ندارم برم  از  کمددیواری ا ...

نه عزیزم چیش زشته اصلا به خودت فشار نیار اگه خدایی نکرده اتفاقی واست افتاد کی میخواد پاسخگو باشه عین خیالشون هم نیس هر چی دم دستت هم بزار یه شبه میگذره هر چی هم میخوان بگن بزار بگن اصن به دلت نگیر

اللهم عجل لوليك الفرج✨🌻✨
2706