2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از نظر من اره 

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2728
2738
من عموم ۳۰ ساله استاد ویالون یه وایب خوب هنری میده که نگو کلی شاگرد داره میبینمش عشق میکنم خیلی پ ...

یک عشقیه که همه درکش نمیکنن امروزبااینکه پول نداشتم رفتم تومغازه سازفروشی ازآقای خواستم بزاره ویولن دستم بگیرم گذاشتم روشونه م احساس عجیبی بود

11میلیون خیلیه، به نظرم یه ارزون ترش رو بگیر بعدا که حرفه ای شدی بهترش رو بگیر،منم همین کارو کردم

اره همینکارومیکنم ولی منی که سازبلدنیستم این سازدودستم گرفتم صداش عالی بودوزیبا

2706