2737
2739

من ۲۵سالمه

ازدواج کردم 

یه دختر ۶ساله دارم 

واسه یکی دیگه هم باردارم 

انشالله از سال بعد هم میخوام ثبت نام کنم برم درسمو ادامه بدم 

شما چیکار میکنید؟

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆

هییچ

ای شاه نور و چلچراغ🌸آقوی آقام یا شاچراغ🌸یِه کِش دیگه جارم بزن🌸بکن صدام یا شاچراغ 🌸از در بگی بو پا میام 🌸ازدار بگی بو پر میام🌸می‌خوام به پابوست بیام 🌸با سر میام یا شاهچراغ 🌸بستت منم، خستت منم🌸پابند گلدستت منم🌸زنجیر عشقت همه جو🌸بسته به پام یاشاچراغ #تسلیت_شاهچراغم🏴تسلیت آقا جانم.  اللّهُمّ صَّلِ عِلی السَیِّدِالسَّاداتِ الأعاظِمِ، أحمَدَ بنِ موُسَی الکاظِمِ، الشَّهیِدِ المَظلُومِ، الَّذِی کانَ کَریماً جلیلاً وَرِعاً، وَ کانَ أُبُوه عَلَیهِ السَّلامُ یُحِبُّهُ وَ یُقَدِّمُهُ، وَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ العَابِدِ الزَّاهِدِ وَ صَلِ عَلی حُسَینِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ الَّذِی قُتِلَ مَظلُوماً کَأفضَلِ مَا صَلَّیتَ عَلَی أَحَدٍ مِن أولِیائِکَهر که با آل علی درافتاد، ورافتاد🚩 به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو سه ماه دیگه میشم ۲۴ 

یه پسر دو ساله دارم 

الآنم بعد از ۴/۵ سال برگشتم به ادامه تحصیل سال بعد کنکور میدم 

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨
2731
2738

من 24 سالمه 

فوق لیسانس میخونم

نامزدم هنوز

درگیر کار و درسم 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
تا میتونی از مجردی لذت ببر،حتی شوهر خوب و عالی هم گیرت بیاد دلت واسه مجردی تنگ میشه

فکر نکنم دلم تنگ شه .اخه چند ساله دلم میخواد متاهل شم و خاستگارم دارم دلی مامانم رد میکنه و از طرفیم تیکه می اندازه موندی رو دستم 

منم ۲۵ سالمه و یه پسر ۵ ساله دارم و یه دختر ۱ و نيم ساله 

و خانه دارم و کلن درگیر خونه و زندگی و با بچهام تفریح و گردش 

هرچی بیشتر میگذره ✨😍♥️بیشتر بهم ثابت میشه💋تو قشنگ ترین اتفاق زندگیم بودی همسرم🔐🥺🧿
2706