2737
2739

دلیل تنهاییمو نمیدونم! فقط میدونم قراره برای همیشه ردش رو روحم بمونه از خودم خجالت میکشم یه جور ننگه برام 💔🙃

شاید شخصیتاشون بهم نخورده ولی حق من نبود انقدر تنها باشم و تحقیر شم بین اون همه اکیپ دوستانه

فکر میکردم عضو یه امید هستم ولی نبودم جلوی چشم من منو حساب نمیکنن🙃یه طوری رفتار میکنن انگار نامرئیم دختره بچه هارو تولدش دعوت کرد ولی منو نه باهم گروه زدن برا هم تولد گرفتن  باهم بیرون رفتن و به من هیچ خبری ندادن 😭میرم پیششون میشینم باهم کلی شوخی میکنن همو قلقلک میدن نیشکون میگیرن ولی به من حتی دست هم نمیزنن 😭

جلوی من هی میگن ما چهار نفر ما پنج نفر...بابا خب لامصب منم عضو اکیپتون حساب کن چیه مگه؟! 

میدونید مشکل از من نیست چون از کلاس های دیگه و پایه های پایین تر کلی دوست صمیمی پیدا کردم حتی باهاشون بیرونم رفتم 💔

ولی مهم کلاسه! 

خیلیییی روحیم اسیب دید ولی کسی درکم نکرد منو نفهمید چرا انقدر منو طرد کرد اون اکیپ؟ 

فقط لحظه شماری میکنم تا سال تموم شه و سال اخر مدرسه رو یه جا دیگه برم درس بخونم....

ولی دارم از استرس میمیرم اگه اون مدرسه بدتر بود چی؟ اگه معلمان اخلاق نداشتن... 

اگه بچه هاش از اینا بدتر بودن؟؟؟ 

کسی مثل من بوده؟؟؟ 💔

من ضعیف نیستم که به خودکشی فکر میکنم ولی انقدر بهم فشار میارن افسردگی شدید گرفتم منی که از زخم شدن بدنم میترسیدم الان خودم با تیغ خط میندازم رو دستم😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اولا اینکه لطفا لطفا لطفا اینکارو نکن 

دوما کاش منم اونموقع تو مدرسه تنها بودم 

که یکسال بخاطر رفیق از ی مدرسه اینجوری عذاب نکشم 

نمونم پشت کنکور حرف نشنوم و...  و...  بنظرم داشتن اکیپ تو مدرسه و حتی دانشگاه مسسسخخخرهه ترین چیز ممکنه و تهش اصللاا خوب نیست 

چندمی؟ 

دیگه کنکوری نیستم  

منم همینطوری بودم 

الانم هستم .نتونستم تغییرش بدم هیج دوستی تو زندگیم ندارم ولی خب دیگ مجبور نیستم بین اون همه اکیپ تو راهرو مدرسه تنهایی زاه برم 

هنوووزم همینطورم 

حتی تو دانشگاه

کورد نیستم :) 
2740

منم اینجوری بودم ولی بعد درست شد 

دوتا دلیل پی تونه داشته باشه 

خود شیرین پایه نبودن زیاد آروم بودن کم روم بودن 

درس نخوندن

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
خوشگلی؟.بوی خوبی میدی؟شوخی؟ خ...مال نیستی؟.درس خونی؟ا اینانیستی که دورون؟

همیشه عطر میزنم قیافم بد نیست خیلی 

شوخ بودم از وقتی این رفتارا رو دیدم بدجور ساکت شدم 

نه نیستم خ مال اصلا نیستم... 

دوروهم نیستم با همه اخلاقم عالیه به گفته خودشون من یه دختر خیلی مهربونم که آزارم به هیچکس نمیرسه

چقددررررر منی 

منو هیچکس حساب نمیکرد الانم توی جمع فامیلا کسی باهام حرف نمیزنه

من یکم قیافم بده شاید بخاطر اونه😔

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
احتمالا همیشه حداقل یه دوست رو داشتی یا حتی کسی ک کنارت راه بره درکش نمیکنی

من ادم بسیار اجتماعی ام هر جا برم چند تا رفیق پیدا میکنم از دوران کودکی همین بودم

کاربر آقا...عقده هاتون رو سر کاربر های مرد اینجا خالی نکنید با تشکر 
2706