2733
2734
جای من نیستی قضاوتم نکن لطفا  دردای منو هم نکشیدی پس بازم قضاوت نکن

دختر خوب تو توی بهترین مرحله زندگیت هستی اگه دهم یازدهمی نوی زنگای استراحت واژه های ۵۰۴ واژه بخون درس ساعت بعدت مطالعه کن اکیپ به درد هیچی‌نمیخوره

خیلیییییی به دختره گفتم میشه کیفتو برداری بشینم پیشت؟ گفتش بلندشوووو جای دوستمه😭😭😭😭 من تلاش کرد ...

تلاش نکن خودبه خودمیاد اونی که بایدمنم تاهمین امسال چقدررررناراحت بودم امابالاخره کسی پیداشدکه پایه ام باشه اصلاانتضارشونداشتم الان میبینم کسی که الان پشتمه یه تارموشوبه صدتای رفیقای همکلاسیام نمیدم

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین موقعی ک من مدرسه عی بودم تو کلاس هشتم ی اکیپ۶،۵ نفری بودیم بعد میخواستم مدرسمو عوض کنم میترسیدم ...

اره صد در صد عوض میکنم 

ولی میدونی دارم از استرس خفه میشم اگه اونام مثل همینا منو ادم حساب نکردن چی؟ اگه اخلاقای معلما بد بود چی؟ 😭

خوشگلی؟.بوی خوبی میدی؟شوخی؟ خ...مال نیستی؟.درس خونی؟ا اینانیستی که دورون؟

خوشگل بودن یا نبودن چ ربطی به اکیپ شدن تو مدرسه و دانشگا داره؟😂

میشه واسه چیزایی ک میخوام کلی انرژی مثبت بفرستین یا دعا کنین معدلم ۱۸.۳۵ بشه و نفر دوم شم🤍🌱

الان ک دارم فک میکنم میبینم خیلی سخته.من تو کلاس کلی رفیق داشتم.به محض اینکه زنگ میخورد همشون مبرفتن سراغ دوستای دیگشون تو کلاسای دیگه واون یه ربع بهم سخت میگذشت.ندرسه ک تموم بشع میفهمی هیشکی با هیشکی دوست نبوده صرفا محبور بودین کنار هم بشینین

اره صد در صد عوض میکنم  ملی مدیونی دارم از استرس خفه میشم اگه اونام مثل همینا منو ادم حساب نکر ...

نه نمیشن وقتی خودتو محتاجشون نشون ندی

ولی معلمارو خب تحقیق کن ی مدرسه خوب برو

یخ فروش جهنم 😂🤦‍♀️❌🔥💥🖤🥀                                  یک عدد دالتونزی هسدم😌🔪😂😂😠💔👊🏻😎قلب سیاهو رگای سنگی۔۔۔۔۔۔ روزای دردناک شبای غمگین♡♧◇♤《■》□●○\☆¿         اگه با نظرم مخالفی *ریپ نزن* من.پایه  دعوام😜🤏🏻💤 کاربری دست دو نفره👌🏻💜 ✨🦁🇮🇷🦁✨✨✨🇮🇷✨✨✨                          🦁🇮🇷   ✨   🦁🇮🇷✨✨🇮🇷🦁✨✨✨🦁🇮🇷✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨. ✨با افتخار نژاد پرستم❌🇦🇫❌  آی ام وِری رُک
خوشگل بودن یا نبودن چ ربطی به اکیپ شدن تو مدرسه و دانشگا داره؟😂

متاسفانه تو دوره ای هستیم که هرکی زشت باشه رفیق نداره:)

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

شخصیتت درون گراست . یاشاید تو یه خانواده ساکت و غمگین بزرگ شدی.   سعی کن بروز باشی خیلی مهمه .  راستش باهات حال نمیکنن و فک میکنن خشک و بی روح و بی احساسی 

به خودت برس   ببین اونا چجوری اند راجع ب چی حرف میزنن تو هم مثل اونا باش 

اگه دوس نداری مثل اونا باشی اشکال نداره  یکی مثل خودت پیدا کن باهاش دوس باش 

ارتباطتت رو با خدا زیاد کن آدم رو قوی میکنه باعث میشه اصلا هیشکی برات مهم نباشه 

من تو ی اکیپ هشت نفرم تو کلاس، فقط ارزو میکنم سال تموم شه برم ی مدرسه دیگه

پارسال اینقدر همچی خوب بود که من فکر میکردم امسالم قراره عالی باشه بخاطر اونا ولی همین دوستام امسال جوری بهم ضربه زدن هیچکس نزد. 

الان میگم کاش تنها میموندم ولی هیچوقت با اینا دوست نمیشدم

ولی حداقلش الان بعد اون همه ضربه روحی یا گرفتم نسبت به رفتاراشون بی تفاوت باشم

توهم سعی کن اینو یاد بگیری، این مدت باقی مونده هم تحمل کن سال بعد راحت میشی

به هیچ وجه به خودکشی فکر نکن، تو خیلی ارزشمند تر از این حرفایی که بخوای بخاطر چند همکلاسی ب زندگیت پایان بدی خب؟ 

کاش مدرستو عوض میکردی  من خودم تو مدرسه با دوستام که عین شما بودن خیلی اذیت شدم ...اما خیلی خ ...

وای چقدر عالی من که صد در صد عوض میکنم 

باید سال یازدهم یعنی همین امسال عوض میکردم ولی خب اشتباه کردم... 

فقط دارم میمیرم از استرس نکنه بچه هاش مثل همینا باشن؟ یا نکنه معلماش بداخلاق باشن؟ 

متاسفانه تو دوره ای هستیم که هرکی زشت باشه رفیق نداره:)

مرسی گفتی

خب به نظرت یه فردی با چ ویژگیای اخلاقی دوست زیاد پیدا میکنه

میشه واسه چیزایی ک میخوام کلی انرژی مثبت بفرستین یا دعا کنین معدلم ۱۸.۳۵ بشه و نفر دوم شم🤍🌱
ببین سال بعد کنکور داری  تو الان نهایی داری  ازت خواهش میکنم عزیزم گلم دختر خوب بشین به ...

نه عزیزم چرا بگم چرت و پرت میگی اتفاقا ممنون که باهام حرف زدی 

ببین نه نیست واقعا چون همه اکیپ خودشونو دارن و کلا کلاسمون ۱۹_۲۰نفرس

ولی تنهایی بهتره تا همچین بیشعورایی دورت باشن...

نه من اصلا نمیخوام با اونا باشم مجبوری با اونام اونا هم نباشن من خیلیییییی تنها ترم

من فقط یه دوست میخوام همینننن🥺🥺🥺🥺🥺

2706