2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیر نظر دکتر خوردی؟؟؟ چند وقت مصرف کردی و چن روزی یه بار میخوردی؟

سه هفته مصرف کردم تمام پوست دستم خشک شده بود و خون میومد لب هام خشک بودن و خون میومد

اما اصلا صورتم هیچ تغییری نکرد

حتی یک ذره تازه جوشامم قرمز تر شد

میرسم به هدفم..... پسرا لطف کنین پیام ندین من یک بار عاشق شدم یه عالمه عذاب کشیدم هنوزم درگیرشم لطفا تشریف ببرید و منو اذیت نکنین
2731
سه هفته مصرف کردم تمام پوست دستم خشک شده بود و خون میومد لب هام خشک بودن و خون میومد اما اصلا صورتم ...

😄😄😄اینا خود تاثیرات قرصه

من روزای اولی صورتم افتضاااااح تر شده بود اگه نظرات بقیه رو تو نی نی سایت بخونی میبینی همه اینجوری شدن

هفته اول کل چربیای پوست میزنه بیرون و صورتت داغون میشه ولی درست میشه

خشکی پوست و لب و دستا و موها هم از عوارضشه که برای همه اس

منم لبام الان خشک خشکن ولی پوستمو چون مرطوب کننده میزنم بهتره

😄😄😄اینا خود تاثیرات قرصه من روزای اولی صورتم افتضاااااح تر شده بود اگه نظرات بقیه رو تو نی نی سا ...

انشالله که خوب باشه

من که روشمو تغییر دادم

میرسم به هدفم..... پسرا لطف کنین پیام ندین من یک بار عاشق شدم یه عالمه عذاب کشیدم هنوزم درگیرشم لطفا تشریف ببرید و منو اذیت نکنین
2738
صابون گوگرد استفادا میکردم خیلی پوستو خشک میکنه

ولی برای من خوبه😄

صابون گوگرد استفادا میکردم خیلی پوستو خشک میکنه

پوست من خیلی چربه خشک میکنه

تمام جوشامم میخوابه

اگه هورمونیه یا بخاطر کبد رب هیچییی بیخودی پولتو حروم نکن 

البته پماد پانژل خوبه جوشارو خشک میکنه در حد یه هفته 

یه ماه  پانژل بزن رو جوشا 

البته بعدش دوباره درمیاد! 

صبا چند قطره اب لیمو بریز تو اب ولرم ناشتا بخور چند ردزه میخورم جوشام کوچیک شده 

ولی زیاد نخور کبد خطرناکه ممکنه نتیجه عکس بده 

عرقیجات و داروی گیاهی اصلا نخور 

فوم شوینده اویدرم و درمالیفت واقعا خوب رودن 

مرطوب کننده درمالیفت هم خوبه 

پماد زینک هم عالیه 

منتها مرطوب کننده ها نسبت به حجمشون گرونن من از مامان دوستم روغن خاویار حلزون میخرم جایی اصلشو گیر اوردی بخر بجا مرطوب کننده بزن 

2706