2733
2739

...

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊

بیدار موندم درس خوندم استرس کشیدم موهام سفید شد بعد برگشت به رنگ خودش سختی کشیدم دهن همه رو بستم با نمره هام راضیم 😎

هیچی نخوندم دورغ گفتم گنو زندم به آیندم عاشق شدم کراش زدم ذهن خودمو درگیر گردم ناراضیم😡

مودی بودن موج میزنه خیلی کمالگرام

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس فعلا ۲ نفر از درس خوندن راضی بودن

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
2728
بیدار موندم درس خوندم استرس کشیدم موهام سفید شد بعد برگشت به رنگ خودش سختی کشیدم دهن همه رو بستم با ...

منم آدم مودی هستم😂😂

منم آدم مودی هستم😂😂

😂😂یک چیز میپرسم بگو معنیش همینه یا نه ولی روش ریپلی نکن چون حس میکنم اون آدم ممکنه ببینه اوکی؟

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
😂😂یک چیز میپرسم بگو معنیش همینه یا نه ولی روش ریپلی نکن چون حس میکنم اون آدم ممکنه ببینه اوکی؟

باشه

2738

نه نیست درواقع یعنی شانسی و ..

تا جایی که میدونم البته😅