2737
2734

مامانم میگه بعد طلاق برو کلاس اینجور چیزا بعدش میریم ترکیه 

اصلا میشه زندگی جالبی داشت ؟

من خودم تو این شرایط حوصله هیجی رو ندارم واقعا 

نمیدونم باید چیکار کنم اصلا میتونم عادی زندگی کنم یا ن 

مامانم همچین میگه ....

ترکیه یه چیه مث ایران😅

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

معلومه که نه

ترکیه جاست آخه🤦🏼‍♀️

کلمه ی «بذار» از «گذاشتن» میاد. شما مگه مینویسید گزاشتن که میگید بزار؟🤦🏼‍♀️ «حامی حقوقِ کلماتِ بذار (نه بزار)_ راجع به(نه راجب)_خواست(نه خاست)_مطمئن(نه مطمعن)_توجیه(نه توجیح)_سپاسگزار(نه سپاسگذار)»❣️
چطور یعنی چه خبره بدتر مبشم یعنی؟

خوب تر میشی 

البته ترکیه هم مالی نیست مخصوصا الان که خیلی از ما ایرانیا متنفر شدن

ولی بازم شاید فرداش بتونی از اونجا بری یه کشور اروپایی حالا که مامانت همراهی می‌کنه حیفه قبول نکنی 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨

مهاجرت بی هدف، فقط شرایط زندگیتو سخت تر میکنه.

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
2738
من دوس دارم بچه دار شم زندگی دار شم الان نمیگم در آیتدا میگم اون موقع اصلا امکانش هست ؟

هرچقدر سنت بره بالاتر ریشه هات تو این خاک قوی تر میشه اون موقع دیگه اصلاااا نمیتونی با محیط اونور خودتو اوکی کنی فرهنگ اونور خیلی خیلییی متفاوته . جوون باشی مثل گِل خیسی شکل میگیری ولی سن که می‌ره بالا خشک میشی و می‌شکنی . امیدوارم متوجه بشی چیمیگم .

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨