2737
2734

بچه ها واکنش خانواده خودتون چیه از قطع رابطتون با خانواده همسر 

اگ شوهرتون بی گناه باشه نظر خانوادتون نسبت به شوهرتون عوض شده؟؟

بهم بگین از زندگیتون لطفا

من خانوادم خیلی شاکین از خانواده همسر

عقد هستم و نمیتونم مخفی کنم قطع رابطه بودنم رو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به هیچ عنوان قطع رابطه نکن. رفت و آمدتو بکن ولی خیلی کم برو. و وقتی ک رفتی اونجا رسمی باش باهاشون. بگو و بخند زیاد نکن.

توروخدا دعا کنید خدا یه بچه خوب و سالم بهم بده. الهی آمین 

من اصلا با قطع رابطه موافق نیستم یکم تحمل کنیم همدیگرو ، یکم حوصله کنیم ،گفتی همسرت بی گناهه پس به خاطره همسرت نزار رابطتون خراب بشه چون هیچ پسری دوست نداره رابطه همسرش با خانوادش قطع بشه 

به هیچ عنوان قطع رابطه نکن. رفت و آمدتو بکن ولی خیلی کم برو. و وقتی ک رفتی اونجا رسمی باش باهاشون. ب ...

عزیز دلم وقتی از خونشون با گریه بیرونم کردن و حرفایی زدن که برام خیلی سنگین بود و بعد هم اصلا خبری ازم نگرفتن شما بودی باز ارتباط میگرفتی دورت بگردم؟

2738
شوهرم طرف منه اونا اصلا یه موجودات عجیبین

هر چقدر عجیب باشن دلیل بر قطع کامل نیست رابطتتو محدود کن صمیمی نشو باهاشون ولی قطع نکن اینو از منی گوش کن که احتمالا همسن مادرتم فردا روز بچه‌ها ت جایی رو داشته باشن برن

من اصلا با قطع رابطه موافق نیستم یکم تحمل کنیم همدیگرو ، یکم حوصله کنیم ،گفتی همسرت بی گناهه پس به خ ...

عزیز دلم وقتی از خونشون با گریه بیرونم کردن و حرفایی زدن که برام خیلی سنگین بود و بعد هم اصلا خبری ازم نگرفتن شما بودی باز ارتباط میگرفتی دورت بگردم؟

اسی همدردیم دخالت فوضولیای خونواده همسر تمومی نداره

منم قطع رابطه بودم دیگه وقتی خونوادت بفهمند و بدونند چ جور خوانواده ای هستن دیگه حق میدن به دخترشون شوهرتم ک میدونن بی گناهه ،،، 

لطفاً در خواست دوستی ندید مخصوصا شما اقا
اسی همدردیم دخالت فوضولیای خونواده همسر تمومی نداره منم قطع رابطه بودم دیگه وقتی خونوادت بفهمند و ب ...

همش حس میکنم خانوادم از ازدواجم پشیمونن برای شوهرم احترام نمی‌زارم شاید احساسات منفی کنه ولی خیلی دارم اذیت میشم

همش حس میکنم خانوادم از ازدواجم پشیمونن برای شوهرم احترام نمی‌زارم شاید احساسات منفی کنه ولی خیلی دا ...

من شرایطم بدتر توعه کامل درکت میکنم چون این اخرا شوهرمم زد به سیم آخر شرایط سخت کرد برام 

همش حس میکنم خانوادم از ازدواجم پشیمونن برای شوهرم احترام نمی‌زارم شاید احساسات منفی کنه ولی خیلی دا ...

خودت چی خودتم پشیمونی از ازدواجت؟

من از ازدواجم پشیمونم به این خاطر برگردم عقب انتخابش نمیکنم ولی الان اینجایی ک هستم شرایط جدایی دارم اما نمیتونم تصمیم بگیرم سخته اون میگه منو دوست داره فقط من موندم این اوضاع ... اما اینم بگم تو هرکاری کنی یا اونا هر کار کنن اول آخر مجبوری یا مجبورم رابطه برقرار کننن  و اینا میگذره

خودت چی خودتم پشیمونی از ازدواجت؟ من از ازدواجم پشیمونم به این خاطر برگردم عقب انتخابش نمیکنم ولی ا ...

من عاشق شوهرمم شوهرمم عاشق منه واقعا هر دو واسه هم همه کار میکنیم پشیمونیم فقط از خانوادشه

2706