2737
2734

سلام جیگرا .من یکم پریود شدم بعد میخاستم این ماه پاپ اسمیر بدم نوبت گرفتم واس یازدهم . چون تو نت خوندم زده بود ده روز بعد از اولین روز پریودیتون تا بیست روز تایم مناسبه

الان واسم پیامک اومد ک نوبتم جابجا شده به هجدهم .مشکلی نداره؟ اگه مشکل داشته باشه بمونه ماه بعد یا برم پیش یه دکتر دیگه

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن

روزهای بین ۱۲ الی ۱۸ دوران قاعدگی 

یه سری شرایط کلی هم داره دیگه مثلا:

نمونه برداری تو دوران قاعدگی انجام نمیشه، از ۲۴ ساعت قبل رابطه جنسی نداشته باشی، از یک هفته قبل از ژل، کرم و داروی واژینال استفاده نکرده باشی و....

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
روزهای بین ۱۲ الی ۱۸ دوران قاعدگی  یه سری شرایط کلی هم داره دیگه مثلا: نمونه برداری تو دوران ...

خو من الان یکم پریودم شروع شده هجدهم برم مورد نداره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کل چرخه اگر برای شما هم نرمال باشه که معمولا ۲۱ تا ۳۵ روز (متوسط و معمول ۲۸ روز) منظورم فاصله بین دو ...

خوب فک کنم مناسب ترینش بشه روزای تخمک گذاری . بعد اون موقع پاپ اسمیر مورد نداره؟

2728
خو من الان یکم پریودم شروع شده هجدهم برم مورد نداره؟

کل چرخه اگر برای شما هم نرمال باشه که معمولا ۲۱ تا ۳۵ روز (متوسط و معمول ۲۸ روز) منظورم فاصله بین دو تا قاعدگی که میشه از روز اول یک قاعدگی تا روز اول قاعدگی بعدی، بشمار ببین روزهای ۱۲ تا ۱۸ چه زمانی میشه، مناسب ترین حالتِ اونموقع است برو برای تست.

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀