2733
2739

پیاده روی کن

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از روزی ۲۷۵ گرم نشاسته شروع کن

فقط نشاسته رو اندازه میزنی

ولی غذای چرب و کره و خامه هم ممنوعه

۲۵ گرم نون یا کیک یا بیسکویت معادل ۴ قاشق ق غ برنج یا ماکارونی سرصافه و معادل ۱ سیبزمینی متوسط

نون رو هر بار با ترازوی آشپزخونه وزن میکنی

مثلا صبح ۱۰۰ گرم نون میخوری با پنیری عسلی ارده شیری چیزی

ناهار مثلا ۱۲ قاشق برنج میخوری که بشه معادل ۷۵ گرم و ۴ قاشق هم حبوبات خورشت میخوری که بشه معادل ۲۵ گرم

پس نهارتم شد ۱۰۰ گرم

شامم مثلا ۷۵ گرم نون میخوری با یه چیزی

خوبیش اینه که اینا قابل جایگزینه

ولی جمعش توی یک روز باید بشه ۲۷۵ گرم

مثلا میتونستی صبح ۷۵ گرم نون بخوری و ساعت ده و ۱۱، ۲۵ گرم کیک بخوری که مجموع صبحت بشه ۱۰۰ گرم

میتونی ناهارم نون بخوری و اجباری نیست که حتما کدوم وعده نون باشه یا برنج

فقط باید اندازه بگیری

کم کم خودت میفهمی که نون و برنج بیشتر از کیک و بیسکویت سیرت میکنه پس به نفعت میشه که کیک و اینا کمتر بخوری

۲ هفته این شکلی ادامه میدی

حالا ۲۵ گرم کم میکنی یعنی روزی ۲۵۰ گرم نشاسته میخوری

و ۲ هفته ادامه میدی

بعدش روزی ۲۲۵ گرم ...

تا برسی به روزی ۱۵۰ گرم

رژیم بینظیر و موثر و راحتیه

خودم ۱۰ سال پیش اینجوری راحت لاغر شدم

کاهو و خیار و‌گوجه‌و ماست طبعش سرده و برای معده چاق خوب نیست

به جاش سبزی خردن خیلی بهتره

صبح ناشتا ۱ لیوان آب کرفس و هویج بخور که کرفسش بیشتر باشه و‌نیم ساعت بعدش صبحانه بخور

اگه توی اون روز حالت بد نشد و فشارت نیفتاد، یه روز درمیون ۲ لیوان آب کرفس و هویج بخور

چربیسوز فوق العاده ایه.

2738

از ساعت 7 شب تا 11 ظهر چیزی نخور. این تایم فقط قهوه و آب و چای بدون شکر و قند مجازی بخوری. بعدم در طی روز شیرینی جات و فست فود و قند و شکر نخور. چیزای سالم بخور. شنیدم خیلی موثره

❤️ی صلوات واسه سلامتی مامانم میفرستی؟ 😢❤️

عزیزم حتما برو دکتر

خاله من سرخود رژیم گرفت و غذاشو کم کرد 

کبد چرب داشت گرید ۱٫۵

بدتر شد

رفت سونو و آزمایش خلاصه دکتر دارو گیاهی رفت اون بهش دارو داد برا کبد 

ولی بهش گفت وزن کم کنی اخلاقت تند میشه این کار رو نکن

همون طور هم شد

ولی خالم بازم غذاشو کمتر کرد ماهی ۲ کیلو کم میکرد بعد یه مدت استپ کرد و دیگه وزن کم نکرد

الآن با همون مقدار غذای کمی که میخوره باز داره وزن زیاد میکنه

2706