2737
2734
عنوان

کسی ک بلاکت کرده

118 بازدید | 21 پست

دوستان کمک  اکسم بلاکم کرده ولی تو فضا مجازی دنبالم میکنه و استوریامو مدام میبینه حتی ریپلای میکنه و تبریک عیدم واسم فرستاده بنظرتون هدفش چیه ؟  ولی من نه بلاکش کردم نه بش پیام میدم نه زنگ میزنم و نه استوریاشو میبینم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هیچی فقط میخواد ذهنتو درگیر خودش کنه پسرا کلا مریض هستن دوست منم اکسش که باهاش کات کرد همش بی محلی میکرد بلاکش کرد جوابشو میداد هم توهین میکرد همش به دوستم می‌گفت تو روانی هستی بعد که به گوششرسید دوستم داره ازدواج میکنه هر روز براش پست های عاشقانه میفرستاد و میگفت دوست دارم

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»
2738
اصلا محل نده بهش خیلی خونسرد و عادی رفتار کن استوریاشم دنبال نکن ببین چجوری مث س گگگگگگ بیافته دنبال ...

چیزای مربوط ب کارمو واتساپ استوری میکردم 

واتساپمو حذف کردم کلا راه ارتباطی دیگ باهم نداریم 

هیچی فقط میخواد ذهنتو درگیر خودش کنه پسرا کلا مریض هستن دوست منم اکسش که باهاش کات کرد همش بی محلی م ...

اره پسرا بازی روانی را میندازن دوس دارم مث خودش باشم حالشو بگیرم 

2706