2733
2734
عنوان

موقع خرید حلقه چطوری یک حلقه سنگین بردارم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14320 بازدید | 368 پست
خب یچی باشه بنسب این ظریف مریفا سنگینتر باشه آخه الان این ظریفا مده ک گرون نیس اصلا. یچیزی بردارم او ...

با سیاست برو جلو......توی خرید نشه دلخوری پیش بیاد.....این خیلی مهمه که کنار سیاست و ارج دادن به خودت.....باعث نشی زیر پات رو از الان خالی کنند.....سعی کن از حدی که میگن و میخان یه کم بالاتر برداری نه خیلی بیشتر....همین بنظرم‌کفایته ...بقیه خریدهاتم همین 

درخت از ریشه آب میخوره آدم از ذاتش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا حالا اینطوری من قراره رینگی بردارم ان شاءالله 

ن بابا رینگی چرا یچیز سنگین بردار بخدا اولشونه این کارارو میکنن ب کم قانع نباش سنگین بردار منتها من میخام یچیز سنگین بردارم ک ضایع نباشه 

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
سلام عزیزم خوبی من تاپیک های شمارو دنبال میکردم قبل که راجب ازدواجتون بود و نوشته بودید و نوشته بودی ...

سلام به روی ماه تون ...

خب خجالت را باید بذارید کنار...

زنگ زدن کاری نداره ...یه احوالپرسی معمولی بکنین...بار اولش سخت هست ولی بارهای بعدی روتین میشه ...اگر زنگ سخت هست پیامک بدین اولش  

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2731
بخدا اونا اومدن انگار جنس بخرن خرج عروس باید بیشترازینا بکنن باباش خسیسه خب

مگه با باباش میخوای ازدواج کنی که میگی خسیسه ؟

یه سری چیزا ربطی به خانواده‌ها نداره 

وقتی پسر مستقل نیست و چشمش به جیبه خانوادشه چرا باید بره اصلا دنباله متاهلی ؟

خب حلقه ی آقا ک زیاد سنگین نمیتونه باشه هرچقدم تلاش کنه ولی من میخام حلقم سنگین باشه

تو حودتم بکشی حلقه ی دوماد گرونتره.  من طلاسازی دارم.  طلای سفید یاپلاتین برمیدارن قشنگ صاف میشی.  طلا هم زیاد بخرن اگر طلاق بگیری یک گرمشم مال تو نیست دادگاه ازت میگیره میده به شوهرت. 

مثل عقده ایای ندید بدید بازی در نیار. مامانت این چیزا رو یادت نداده؟ 

🤣🤣🤣🤣💔💔💔

😅😅😅😅

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
چن سالته؟ خیلی بچه ای برای ازدواج

۲۲ سالمه . چرا بچه ؟ بخدا اونطوری ک میخاستم خرج من نکردن 

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
۲۲ سالمه

سن عقلیت کمه،این دلایلت خیلی بچگانه اس

یکی مث شوهره من که ۳۰رو رد کرده هنوز ۱۷سالشه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
بخدا خرج من نمیکنه نامزدم تو دوران نامزدی اینا اونطور ک‌میخاستم خرجم نکرد میخام سنگین بردارم 

خب شرایط اقتصادی مملکت رو ببین همین که حاضر شده بیاد بگیرتت کلاه تم بنداز هوا....یه ذره رحم کن ..گناه نکرده که عاشقت شده ...

درخت از ریشه آب میخوره آدم از ذاتش
برای امثال تو در قوطی نوشابه هم زیادیه چه برسه به حلقه

این چ حرفیه خواهر چرا زود قضاوت میکنی اول بپرس حتما ی دلیلی داشته ک‌میخام اینکارو کنم نامزدم تنها رفت مسافرت ی لباس بدردنخور برام اوورد خدایی ب ارزشم توهین شد