2737
2734

سلام

حدود یع ماهه ک سالن زیبایی افتتاح کردیم زیاد بزرگ و مجلل نیس ولی در حد خودمون خوبه

تو این منطقع ب جز سالن ما یع چن تایی هم هستن

تا قبل از عید شکر خدا رفت و آمدی میشد تو ی سالن هر چند کم چون بلاخره تازع باز کردیم ولی خب شکر گذار خدا بودیم

الان حدود هشت روز پیش جسد یع کلاغ مرده ک بالش انگار شکستن و خونی بود جلوی سالن دیدم

انگار با دست انداخته بودنش

از اون روز سالن سوت و کور و مشتری ندارم اصلاااا ک هیچ

یع طوریه ک خود ب خود بیشتر وقتا سالن بسته اس

نمیدونم تونستم منظورمو بفهمونم یا ن؟

نظرتون چیه؟چی میگید ب این قضیه

بخدا انقد سرمایه گزاشتیم ک

🙁🙁🙁😔😔😔😔😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
زدم قبلا🚶‍♀️نمیدونم انگار این طلسمی چیزی هس سر در نمیارم

مثلا جادوی منو با خون گنجشک نوشتن 

پارسال قبل خواب ۳ بار سوره ی توحید میخوندم و ۱۰۱ بار ذکر یا مُجیب خدا هم کمکم کرد 

شب اول ساعت ۱ شب شکل یه گنجشک رو دستم ظاهر شد ( بین آرنج و مچ دست ) جدی نگرفتم و ازش عکس نگرفتم ، شب دوم همون ساعت اسمم رو دستم ظاهر شد بین آرنج و مچ دست ، میخواستم ازش عکس بگیرم گوشیم خاموش بود برای فرداش گوشیمو شارژ کردم شب سوم شکل سنجاق یا بند ظاهر شد 

شب چهارم شکل ستاره ی دستنویس ، شکل یه حیوان که از دهتش فوت در میومد " شکل فوت هم افتاده بود" شکل یه مرد با ریش کم پشت 

یعنی به ترتیب ( با خون گنجشک اسمتو نوشتن رو پارچه با اَشکالی مثل ستاره و به کاغذ سنجاق زدن و  ( شاید دفن کردن در قبرستان ) اون حیوان احتمالا موکل دعاست 

و ماه پیش 

زدم قبلا🚶‍♀️نمیدونم انگار این طلسمی چیزی هس سر در نمیارم

تاپیک دومم تاپیک آخرم و کاربر گبی " تعلیق شده " اما بعضی از تاپیکاش یادمه : یکی با صدای بابام فحشم،  خوابای عجیب من تو این ۵۰ روز،  دیشب نصف شب هی بوی حلوا میپیچید تو خونه + کاربر سایوجان که اونم خودمم 

شما تابلو حرز کبیر امام جواد علیه السلام روی پوست آهو ( قاب کرده و خیلی خوشگلن) در باسلام یا ترب هست سفارش بده بیارن نصب کن در هال ورودی ، بعضیاشون پایینش حرز صغیر امام جواد علیه السلام هم نوشته شده ( روز نصب روز قمر در عقرب نباشه = روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن هم ایام نحس هست و شدت نحوست اون روز حتی از ایام قمر در عقرب هم بیشتره و به همبن خاطره که نماز آیات واجب سده تا نحوست اون روز با عبادت و سجده خنثی بشه 

( ایام قمر در عقرب ۸ تا ۱۳ فروردین ادامه داره 

یا اینکه برو پیش یه دعانویس قرآنی حرفه ای ( تحقیق کن قرآنی باشه  روزی که میخوای برای روز قمر د ...

ممنون عزیزم از راهنماییت

چرا عاخه مردم دشمنی میکنن؟ما که کاری ب کار کسی نداریم😔