2733
2739

چون این دانشگاهی که میخونم هیشکیو ندارم خیلی تنهام بعد دو ترم هنوز هیچ دوستی ندارم هیچکسی سمتم نمیاد 

الان دو ترم‌خوندم دانشگاه آزادم هستم بنظرتون چطوره بعد عید کلا نرم و صبر کنم مهر ماه برم دانشگاه غیرانتفاعی ثبت‌نام کنم ؟ چون دوست دوران دبیرستانم که با هم صمیمی بودیم اونجاست حداقل تایمای بیکاری رو تنها نیستم و با هم هستیم 😢

رشته هامون یکی نیست ولی خب باز بنظرم اینطوری یه خاطره خوب از دوران دانشجویی برام میمونه میترسم تا آخر عمر تنها بمونم و هیییچ پسری سمتم نیاد

دوست آینده نمیشه برات

فقط 46 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[تیکر بارداری نیست]خدایاشکرت💚🌱یاحیدرکرار🌱💚🇮🇷💚 میشه با قلب مهربونت برای بابام دعا کنی؟ حالش خوب بشه🤲😭ان شاءالله همیشه در کنار خانوادتون خوش باشید تن همتون سلامت و دلتون خوش باشه🤲ملّتی که تاریخ خود را نداند، محکوم به تکرار آن خواهد بود... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
دانشگاه رو بخاطر دوست دوران مدرسه انتخاب میکنین؟ رشته و آینده شغلی فدای دوست میشه؟ تازه بجز هزینه و ...

آخه تو کلاس همه با هم اکیپن من یه نفر تنهام بخاطر همین موضوع انگیزه درس خوندن ندارم اصلا

یه سال درس خوندی کلی هزینه کردی برات مهم نیست؟ دوست جدید پیدا کن .  دوست قدیمیت به خاطر تو در ...

درسته

ولی انقدر افسردع شدم این افکار میان سراغم همش میگم ای کاش بر می‌گشتم عقب و این کارو میکردم اخه اصلااا نمیتونم تحمل کنم فضای دانشگاه رو

وا یعنی به خاطر دوست انصراف بدی خودتو عقب بندازی فکر کن دوست خودت حاضره به خاطر تو همچین کاری بکنه بعدشم رشته هاتون فرق میکنه معلوم نیس تایم کلاستون یکی باشه شاید دوستت واسه خودش دوستای جدید پیدا کرده باشه تو هم سعی کن دوست جدید پیدا کنی نمیشه که تاابد به یه دوست وابسته باشی 

تو پایان هر جستجوی منی💖                                                            به آرزوهای قشنگم قول رسیدن دادم                                       ❌درخواست دوستی قبول نمیکنم اگه صحبتی هست همین جا مطرح کنید👻     
2706